Baxi Luna3 Comfort AIR 310 Fi

Kód: CSB456313691
50 941 Kč –42 %
36452 baxi luna3 comfort air 310 fi
50 941 Kč –42 % 29 401 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výkon: 10,4 – 31 kW, v kombinaci s TUV, nucený výfuk (turbo) - Baxi Luna3 Comfort AIR 250 Fi

Kotel obsahuje panel, který umožňuje ovládání a programování režimu vytápění a ohřevu TUV pomocí bezdrátového přenosu pomocí speciální přijímací jednotky (rozhraní) zabudované v přední části kotle. Je-li připojena externí teplotní sonda, slouží jako programátor pro vestavěnou ekvitermní regulaci. Tento ovládací panel je zahrnut v ceně kotle.

Hydronický systém

 • Elektrický třícestný ventil (1)
 • Ocelový hořák
 • Primární tepelný výměník z mědi a s ochrannou antikorozní vrstvou ze slitiny
 • Druhý tepelný výměník z nerezové oceli
 • Automatický by-pass
 • Oběhové čerpadlo s nízkou spotřebou a vestavěným odvzdušněním
 • Funkce antiblokování čerpadla a třícestného ventilu, který zasahuje každých 24 hodin
 • Bezpečnostní ventil topného okruhu 3 bar

Regulace teploty

 • Dvě možnosti regulace teploty topné vody: 30/85°C, 30/45°C
 • Vestavěná ekvitermní regulace (při připojení externí sondy dodávané jako volitelné příslušenství)
 • Prostorový termostat a programovací hodiny pro 2 úrovně vytápění součástí ovládacího panelu

Ovládací a bezpečnostní prvky

 • Bezpečnostní termostat proti přehřátí primárního výměníku
 • Hydraulický tlakový spínač, který v případě nedostatku vody zablokuje přívod plynu
 • Bezpečnostní manostat pro kontrolu správného odtahu spalin (modely Fi)
 • Manometr pro topný okruh
 • Funkce proti zamrznutí
 • Elektronický teploměr

Všeobecné parametry:

Vytápění + TUV
turbo
JménaLUNA3 COMFORT AIR 250 FiLUNA3 COMFORT AIR 250 Fi
Vhodné pro montážNe, Kotel není vhodný pro montáž.Ne, kotel není vhodný pro montáž.
Normovaný tepelný výkon(kW)2531
Redundantní tepelný výkon(kW)9,310,4
Minimální průtok TUV(l/min)22
Objem TUV při zahřátí na 25&st;C(l/min)14,317,8
Kvantita TUV při ohřevu na 35&st;C(l/min)10,212,7
Specifický průtok TUV(l/min)11.513,7
RPM koaxiálního kouře(mm)100/60100/60
Přím. rozdělovacího ventilu(mm)8080
Elektrický třícestný ventil80NeNe
Podle vašeho názoru se jedná o nejvhodnější řešení.
Elektrické napětí/frekvence(V/Hz)230/50230/50
Normovaný elektrický výkon(W)135165
Hmotnost(kg)3840
Rozměry
Výška(mm)763763
Šířka(mm)450450
Hloubka(mm)345345
.

Doplňkové parametry

Kategorie: Baxi
Záruka: 2 roky
Zvuková izolace: Produkt nahrazen novým, https://468714.myshoptet.com/protherm-gepard-condens-18-25-mkv-thermolink-p/
Zvuková izolácia: Produkt nahrazen novým, https://468714.myshoptet.com/protherm-gepard-condens-18-25-mkv-thermolink-p/
Produkt nahradený novým: https://www.atria.sk/protherm-gepard-condens-18-25-mkv-thermolink-p/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti 

Na konci roku 2009 se skupiny Baxi, De Dietrich a Remeha spojily a vytvořily novou skupinu BDR Thermea.

Na slovenském trhu je skupina zastoupena od roku 2005 společností BDR Thermea (Slovakia), s.r.o. (dříve Baxi Heating (Slovakia) s.r.o.). Pro náročné domácnosti nabízí naše společnost široký sortiment plynových kotlů, a to jak klasické závěsné kotle, tak moderní úsporné kotle, tzv. kondenzační kotle. V porovnání se standardními kotli je úspora paliva až 35 %. Tyto kotle proto představují nejen ekonomický, ale i ekologický přínos. Vysoké účinnosti je dosaženo především kondenzací vodní páry ze spalin. Tímto způsobem se využívá i část energie, která v běžných kotlích uniká do ovzduší ve formě spalin.

Řídicí systém Siemens použitý v těchto kotlích pak umožňuje řešit i ty nejnáročnější varianty různých topných systémů. V současné době se u těchto systémů klade velký důraz na nepoměr mezi tepelnými ztrátami budovy a požadavky na výrobu TUV. Tato situace je způsobena masivní izolací budov a je obzvláště výrazná v případě dřevostaveb.

V naší nabídce jsou zastoupeny kotle od 12 kW do 100 kW. Výroba teplé vody je zajištěna průtokem přes nerezový deskový výměník tepla nebo v integrovaném nerezovém zásobníku o objemu 60 litrů. Náročnější požadavky na ohřev teplé vody lze řešit pomocí souprav bojler + stacionární kotel o objemu 100 až 160 litrů.

Důležitým bodem pro koncového uživatele je také dostupný servis. Pokrýváme téměř všechny regiony po celé Slovenské republice, vzdálenost k zákazníkovi nepřesahuje 30 km. Služby jsou pro nás klíčové, a proto se snažíme neustále udržovat vysokou kvalitu poskytovaných služeb.

 

Historie společnosti Baxi

Kořeny společnosti Baxi sahají do roku 1925, kdy rakouská rodina Westenů založila v severoitalském regionu Veneto společnost "Smalterie Metallurgiche Venete", jednu z největších továren na výrobu smaltovaných výrobků, jako jsou elektrická topná tělesa, vany a také topenářské výrobky - konkrétně ocelové radiátory.

Koncem 70. let se společnost zaměřila na vytápění a jako jedna z prvních začala prodávat domácí plynové spotřebiče. Současně s masivním rozšířením distribuční sítě plynu zavedla také výrobu závěsných kotlů. V polovině 80. let dosáhla společnost vynikajících výsledků a upevnila svou pozici na italském trhu. To byl impuls k zahájení expanze na zahraniční trhy.

V roce 1999 se stala součástí anglické skupiny Baxi, evropského lídra v oblasti vytápění.

Přesně o 10 let později oznámily společnosti De Dietrich, Remeha Group a Baxi Group vytvoření nadnárodní skupiny BDR Thermea Group. Dnes je společnost Baxi projektantem a výrobcem tepelné techniky v největším závodě v Evropě. Více než 8 milionů dnes vyrobených plynových kotlů je důkazem vysoké kvality a spolehlivosti celého nabízeného sortimentu. Výrobky značky Baxi jsou známé svou vysokou energetickou účinností, která zaručuje maximální tepelný komfort a úsporu energie. Tyto základní parametry výrobků jsou součástí budoucí vize společnosti Baxi, která je založena na neustálém technologickém vývoji v oblasti konstrukce a výroby kotlů a topných systémů špičkové kvality.

 • 8 milionů závěsných kotlů vyrobených od roku 1978.
 • Výrobní kapacita 4 000 kotlů denně.
 • Roční výrobní kapacita 500 000 kotlů.

 

Tradice a hodnoty

Technologie výrobků Baxi v oboru vytápění se v průběhu let samozřejmě změnila, ale hlavní poslání a cíle zůstávají stejné i do budoucna - nabídnout zákazníkům to nejlepší řešení tam, kde je hlavním požadavkem tepelný komfort. Proto se společnost Baxi bude ve svých obchodních aktivitách i nadále držet svých tradičních hodnot:

 • Zákazník na prvním místě - co nejvíce se zaměřujeme na požadavky našich koncových zákazníků a spolupracujících techniků, abychom uspokojili jejich potřebu tepelného komfortu v kombinaci se spolehlivým výrobkem.
 • Nabízí širokou škálu výrobků - zaměřuje se na komplexní řešení různých potřeb v oblasti teplé vody, vytápění a klimatizace.
 • Upřednostňovat úspory energie - usilovat o technologický vývoj výrobků, které splňují požadavky nových přísnějších předpisů, pokud jde o vyšší účinnost, úspory energie a z toho vyplývající ekonomické přínosy.
 • Neustálý rozvoj distribuční a servisní sítě - důsledné úsilí o neustálý rozvoj sítě autorizovaných servisních středisek, která uživatelům zaručí rychlý a profesionální servisní zásah za co nejnižší cenu.

Společnost Baxi proto byla, je a bude vaším partnerem ve všech ohledech pro naplnění základní lidské potřeby, kterou je nadstandardní úroveň tepelného komfortu.

Děkujeme všem, kteří nám dali, dávají a budou dávat svou důvěru. Jsme za to vděční a věříme, že naše spolupráce bude pro všechny úspěšná.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.