Internetový velkoobchod

ViCare termostat – modulační

Kód: ZK05991
3 551 Kč –20 %
viessmann vicare wireless thermostat modulating zk05991- mall
3 551 Kč –20 % 2 849 Kč / ks
4 až 7 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

VIESSMANN ViCare termostat - modulační

  • Smart termostat s modulací výkonu kotle
  • bez možnosti použití čidla venkovní teploty

APLIKACE VICARE 

Nástěnné plynové kondenzační kotle Vitodens s novou elektronickou platformou mají integrované rozhraní WiFi, které umožňuje přímé připojení k internetu podle potřeby. Ovládání topného systému je zcela jednoduché a intuitivní prostřednictvím aplikace ViCare. Vytváří spojení s digitální službou a je v přímém kontaktu s místním odborným partnerem.
 
ViCare využívá funkci GPS mobilního telefonu na vyžádání k určení vzdálenosti k topení. Při překročení nastavené vzdálenosti se teplota v místnosti automaticky sníží. K systému můžete také přidat termostat ViCare pro ještě větší pohodlí a účinnost.
 
Aplikace nabízí následující funkce:
 

● V reálném čase máte přehled o stavu celého systému.
 
● Pohybem prstu vyberte požadovanou pokojovou teplotu.
 
● Nastavte požadovanou teplotu teplé vody.
 
● Pomocí asistenta doby ohřevu můžete nastavit dobu ohřevu a spínat teplou vodu v několika krocích.
 
● Zobrazení aktuální venkovní teploty.
 
● Zobrazení historie teplot za posledních několik dní.
 
 
 
 
Aplikace ViCare vám poskytne přehled o aktuálním provozním stavu vašeho topného systému. Tím získáte jistotu a vše se pro vás stane předvídatelnějším, takže si můžete pro každý den naprogramovat jiný čas spínání podle svých potřeb.
 
V aplikaci si navíc můžete vybrat normální nebo party režim. Režim Party může prodloužit dobu ohřevu, pokud pořádáte delší večírek s hosty a chcete mít ohřev zapnutý déle. K dispozici je také rrychlá volba úsporného režimu. Snižuje teplotu, když jste mimo dům. Nemluvě o jednorázovém poplatku za teplou vodu, pokud si chcete dopřát dlouhou koupel.
 
Normální režim a režim párty jsou k dispozici pro uživatele zařízení Android i Apple. Upozorňujeme, že tato funkce musí být podporována regulací topného systému.
 
Aktuální stav zařízení a přímé spojení se zkušeným odborníkem
 
Aplikace ViCare navíc nabízí automatické zprávy s aktuálním stavem vašeho zařízení. Takto můžete včas zjistit, zda se vyskytl nějaký problém nebo zda je vše v pořádku. Jakmile se na topném zařízení objeví zpráva, máte prostřednictvím aplikace ViCare k dispozici přímou linku na odborného partnera.
 
Možná chybová hlášení lze snadno identifikovat. Protože aplikace ViCare pracuje se systémem semaforů:
 
● Zelená: Vše je v pořádku.
 
● Žlutá: Vyžaduje se údržba.
 
● Červená: Problém se vyskytl

 
Pokud je pole červené, automaticky se zobrazí kontaktní údaje odborného partnera. Pro tuto funkci stačí vybrat údaje o vybraném odborném partnerovi a uložit je do aplikace. Další možností je připojení odborného partnera přímo k topnému systému. K tomu je zapotřebí servisní povolení. To lze provést pouhými dvěma kliknutími. Díky tomu může odborný partner včas odhalit závady a v případě potřeby je opravit na dálku nebo k vám přijet se správnými náhradními díly.
 
Instalace ViCare
 
Instalace ViCare je jednodušší, než si myslíte.
 
Platí následující předpoklady:
● připojení k internetu (časově a objemově nezávislý datový tarif).
● Chytré telefony s operačním systémem Apple iOS nebo Google Android (aktuální verze musí být stažena z příslušného obchodu).
● Internetové rozhraní Viessmann Vitoconnect 100, typ OPTO 1.
● Plynové spotřebiče Viessmann instalované od roku 2004, tepelná čerpadla instalovaná od roku 2010 a topné spotřebiče na tuhá paliva instalované od roku 2016. Přesné informace o kompatibilitě získáte u svého autorizovaného odborného partnera.
 
Po instalaci a uvolnění systému ViCare bude váš vybraný odborný partner moci sledovat váš systém pomocí aplikace Vitoguide

Doplňkové parametry

Kategorie: regulace Viessmann
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Napájací tlak plynu: z el. sítě, z kotle
Napájecí tlak plynu: z el. sítě, z kotle
Prevedenie komína: bezdrátová wifi verze
Profil topného žebříku: týdenní program
Profil vykurovacieho rebríku: týdenní program
Provedení komína: bezdrátová wifi verze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti

Skupina Viessmann je jedním z mezinárodních výrobců topných, průmyslových a chladicích systémů. Tato rodinná společnost, založená v roce 1917, zaměstnává 12 300 lidí a její obrat činí 2,65 miliardy eur.

S 22 výrobními závody ve 12 zemích, 68 zastoupeními v 31 zemích a 120 prodejními společnostmi má Viessmann skutečně mezinárodní zaměření. 56 % tržeb je realizováno v zahraničí. 

Kompletní nabídka Viessmann

Kompletní nabídka společnosti Viessmann zahrnuje individuální řešení s účinnými systémy a výkony od 1,5 do 120 000 kW pro všechny oblasti použití a všechny země. Patří sem nástěnné kondenzační jednotky s výkony od 1,9 do 150 kW a stacionární kondenzační systémy od 1,9 do 6 000 kW a blokové kogenerační jednotky (BKU) od 1,0 do 530 kWel, resp. od 5,3 do 660 kWth. Blokové kogenerační jednotky jsou postaveny na zemní plyn/bioplyn.

Sortiment regenerativních energetických systémů zahrnuje solární tepelná zařízení s plochými a vakuovými trubicovými kolektory pro ohřev pitné vody, podporu vytápění a solární chlazení budov, speciální kotle a spalovací zařízení od 4 kW do 50 MW na pelety, tepelná čerpadla od 1,7 do 2 000 kW pro využití tepla ze země, podzemní vody i okolního vzduchu a fotovoltaické systémy.

Také pro sítě dálkového vytápění a bioenergetická společenství nabízí Viessmann vše z jedné ruky - od první studie proveditelnosti a projektové dokumentace přes dodávku všech potřebných komponent, jako jsou bioplynové systémy, zdroje tepla, blokové kogenerační jednotky, zemní tepelné rozvody a domovní předávací stanice, až po výstavbu a uvedení do provozu.

S rozsáhlým sortimentem temperovaných místností, vysoce výkonných chladicích a mrazicích zařízení, chladicích řešení pro potravinářský maloobchod, jakož i příslušenství a služeb - skupina Viessmann pokrývá také oblast chlazení.

Udržitelnost

Jako rodinný podnik klade Viessmann zvláštní důraz na odpovědné a dlouhodobě orientované chování a udržitelnost. Proto je udržitelnost pevně zakotvena i v politice společnosti. Ve všech našich procesech dbáme na vzájemné sladění ekonomiky, ekologie a sociální či společenské odpovědnosti.

Viessmann je jedním z předních mezinárodních výrobců inteligentních, komfortních a účinných systémů pro výrobu tepla, klimatizaci, větrání a chlazení nebo decentralizovanou výrobu elektřiny. Naše systémy jsou základem pohodlí, pohody a silného průmyslu. Na základě našich dosavadních úspěchů jsme si stanovili ambiciózní cíle. Viessmann bude i nadále udávat směr, vytvářet technické milníky a neustále posouvat hranice možností.

Hodnoty naší značky

V roce 1966 byly poprvé formulovány Viessmannovy zásady. Byly a jsou důležitým vodítkem pro náš úspěch. S cílem sladit firemní kulturu s nepříznivými změnami prostředí doprovázenými digitalizací byl v roce 2016 nově definován hodnotový kodex značky. Cílem je podporovat kreativitu a osobní odpovědnost ve společnosti, a tím podporovat inovace a rychlé prosazování dobrých nápadů. Hodnoty společnosti jsou vodítkem pro naše každodenní jednání.

Společně

Vztahy s našimi zákazníky jsou založeny na férovém partnerství s cílem dosáhnout společného úspěchu. Našim zaměstnancům nabízíme dobré podmínky pro rozvoj. 

Zodpovědně

Zavázali jsme se k ekonomické, environmentální a sociální odpovědnosti. Naším cílem je chránit klima a šetřit přírodní zdroje.

Podnikatelsky

Jsme technologickým průkopníkem v našem oboru a budeme se i v budoucnu podílet na určování směru technického pokroku.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení