Internetový velkoobchod

Viessmann

Skupina Viessmann je jedním z mezinárodních výrobců topných, průmyslových a chladicích systémů. Rozsáhlé portfolio společnosti Viessmann zahrnuje individuální řešení s účinnými systémy a výkony od 1,5 do 120 000 kW pro všechny oblasti použití a všechny zdroje energie.

Jako rodinný podnik klade Viessmann zvláštní důraz na zodpovědnost a ochranu životního prostředí.
a dlouhodobě orientované akce, jakož i udržitelnost.

Proto je udržitelnost také pevně zakotvena v zásadách společnosti. Ve všech procesech společnost Viessmann dbá na to, aby se ekonomika, ekologie a sociální nebo společenská odpovědnost vzájemně sladily.

Viessmann je jedním z předních mezinárodních výrobců inteligentních, komfortních a účinných systémů pro výrobu tepla, klimatizaci, větrání a chlazení nebo decentralizovanou výrobu energie.

 

Vývoj a výroba společnosti Viessmann je týmová práce. Každý je zodpovědný za celkový výsledek své práce, podílí se na návrhu výrobního procesu a neustále pracuje na jeho zlepšování. To motivuje zaměstnance a zajišťuje vysokou kvalitu.

Výsledkem jsou inovativní výrobky pro zákazníky, které přesvědčí špičkovou kvalitou, energetickou účinností a dlouhou životností.

Jako hnací síla tohoto odvětví vytváří stále nové technologické milníky.

Společnost Viessmann tradičně cítí potřebu používat vysoce účinnou techniku, aby co nejlépe chránila životní prostředí.

S účinností až 98 % dosahují topné systémy společnosti hranic technických možností.

Tento vysoký standard energetické účinnosti systémů uplatňují také při výrobě elektřiny, chladicí techniky nebo parních zařízení. Cílem společnosti je neustálé zlepšování.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení