Viessmann

Skupina Viessmann je jedním z mezinárodních výrobců topných, průmyslových a chladicích systémů. Rozsáhlé portfolio společnosti Viessmann zahrnuje individuální řešení s účinnými systémy a výkony od 1,5 do 120 000 kW pro všechny oblasti použití a všechny zdroje energie.

Jako rodinný podnik klade Viessmann zvláštní důraz na zodpovědnost a ochranu životního prostředí.
a dlouhodobě orientované akce, jakož i udržitelnost.

Proto je udržitelnost také pevně zakotvena v zásadách společnosti. Ve všech procesech společnost Viessmann dbá na to, aby se ekonomika, ekologie a sociální nebo společenská odpovědnost vzájemně sladily.

Viessmann je jedním z předních mezinárodních výrobců inteligentních, komfortních a účinných systémů pro výrobu tepla, klimatizaci, větrání a chlazení nebo decentralizovanou výrobu energie.

 

Vývoj a výroba společnosti Viessmann je týmová práce. Každý je zodpovědný za celkový výsledek své práce, podílí se na návrhu výrobního procesu a neustále pracuje na jeho zlepšování. To motivuje zaměstnance a zajišťuje vysokou kvalitu.

Výsledkem jsou inovativní výrobky pro zákazníky, které přesvědčí špičkovou kvalitou, energetickou účinností a dlouhou životností.

Jako hnací síla tohoto odvětví vytváří stále nové technologické milníky.

Společnost Viessmann tradičně cítí potřebu používat vysoce účinnou techniku, aby co nejlépe chránila životní prostředí.

S účinností až 98 % dosahují topné systémy společnosti hranic technických možností.

Tento vysoký standard energetické účinnosti systémů uplatňují také při výrobě elektřiny, chladicí techniky nebo parních zařízení. Cílem společnosti je neustálé zlepšování.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.