Internetový velkoobchod

Bosch Easycontrol CT 200 B

Kód: 7736701392
Akce
Značka: BOSCH
9 297 Kč –17 % 7 760 Kč / ks
4 až 7 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bosch Easycontrol CT 200 B
- inteligentní dotykové ovládání
- s ovládáním pomocí aplikace (iOS, Android)
- barva: černá

  • Inteligentní regulátor pro 1 topný okruh a teplou vodu
  • Možnost nastavení důležitých funkcí přímo na dotykovém displeji, kompletní nastavení pomocí aplikace EasyControl (pro iOS, Android)
  • Volba barvy displeje (bílá/černá)
  • Individuální nastavení teploty v jednotlivých místnostech pomocí inteligentních termostatických hlavic
  • Detekce přítomnosti GPS
  • Řídicí jednotku nelze kombinovat s jinými řídicími jednotkami, např. CW 400
 
Řídicí jednotka EasyControl představuje revoluci. Inteligentní ovladač s aplikací vám umožní snadno ovládat vytápění v jakékoli místnosti a zajistit maximální pohodlí kdykoli a kdekoli budete chtít.
 
Detekce přítomnosti osob
EasyControl rozpozná, kdy jste doma, a automaticky přizpůsobí vytápění vašim každodenním činnostem. Aniž byste museli cokoli udělat. Topení je tedy zapnuté jen tehdy, když ho skutečně potřebujete. Úspora energie může být tak jednoduchá!
 
Individuální ovládání místnosti
21 °C v obývacím pokoji, 24 °C v koupelně a 18 °C v ložnici - s EasyControl je můžete snadno regulovat. Jednoduše zadejte požadovanou teplotu pro každou místnost a je to. Jedinou potřebnou doplňkovou technologií je inteligentní radiátorový termostat Bosch (Smart TRV).
 
Ovládání jednotlivých místností pro podlahové vytápění zatím není podporováno.
 
Snadné ovládání ohřevu vody
EasyControl vám ušetří peníze nejen za vytápění, ale také za ohřev teplé vody.
Nabízí tři možnosti:
  • Zapnuto: teplá voda je k dispozici kdykoli
  • Automatický: voda se ohřívá podle časového programu
  • Vypnuto: funkce teplé vody je vypnutá
 
Snadno moduluje
EasyControl podporuje modulaci hořáku - zajišťuje nejvyšší možnou účinnost a prodlužuje životnost topné jednotky.
 
Snadná instalace
EasyControl není nutná montáž na stěnu. Stačí použít stolní stojan. Inteligentní řídicí jednotku EasyControl můžete umístit přesně tam, kde ji chcete mít. Stačí zapojit stolní stojan do zásuvky a vložit příslušný klíč do příslušného otvoru na topném tělese. Nyní může EasyControl ovládat váš topný systém.
 
Jednoduše výjimečný
Tenký atraktivní design, skleněný povrch s dotykovým displejem dostupný v bílé a černé fabre dělá z EasyControl stylový doplněk každé domácnosti.
 
Regulátor EasyControl vás přesvědčí nejen svým atraktivním designem, ale také schopností šetřit energii a náklady na vytápění. Získáním Ceny za bezpečnost a energetickou účinnost 2019 náš výrobek potvrzuje svůj přínos k udržitelnosti životního prostředí.
 
Snadné použití
Aplikace EasyControl usnadňuje ovládání ovladače.
Během chvilky se v něm budete umět orientovat a rozpoznávat funkce: s ovládáním toho svého jste nikdy neměli problém
ohřev je tak snadný. A nezáleží na tom, zda jste doma, nebo na cestách.
 
Podsvícení
Řídicí jednotka EasyControl s vámi komunikuje nejen prostřednictvím aplikace, ale také svým podsvícením. Když dáte topnému systému pokyn k zvýšení teploty, rozsvítí se na jednu sekundu oranžově, nebo modře, pokud teplotu snížíte. Pokud opustíte domov, podsvícení se změní na zelené, což znamená, že se ohřívač automaticky přepnul do režimu "mimo domov". červené podsvícení signalizuje poruchu v topném systému. Pokud vše funguje, jak má, podsvícení zůstane vypnuté.

Doplňkové parametry

Kategorie: regulace Bosch, Junkers
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.4 kg
Napájací tlak plynu: z baterie
Napájecí tlak plynu: z baterie
Prevedenie komína: bezdrátová wifi verze
Profil topného žebříku: týdenní program
Profil vykurovacieho rebríku: týdenní program
Provedení komína: bezdrátová wifi verze
Rozměr kartonu: 72 x 196 x 145 mm
Rozmer kartónu: 72 x 196 x 145 mm
Zvuková izolace: Brutto váha, 0,40 kg
Zvuková izolácia: Brutto váha, 0,40 kg
Brutto váha: 0,40 kg
Netto váha: 0,40 kg
EAN: 4057749243829

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti

Již více než 125 let dodáváme na trh účinná, snadno použitelná a spolehlivá zařízení, která zajišťují teplo a útulnost lidských domovů. V současné době nabízí společnost Bosch Thermotechnika svým zákazníkům po celém světě řešení pro vnitřní klima, teplou vodu a decentralizované řízení energie.

Od roku 1932 spojuje značky Junkers a Bosch silné partnerství. Fúze umožnila spojit tradiční řemeslnou výrobu s nejmodernějšími technologiemi. Dnes se pod značkou Bosch soustředíme na budoucnost s technologií inteligentních budov, v níž hraje důležitou roli tepelná technika.

Tradiční značka Junkers však zůstává zachována, protože historie, tradice a zkušenosti s díly Junkers jsou i nadále součástí každého výrobku značky Bosch. Junkers je pro nás symbolem více než 120 let osvědčené technologie a nejvyšší kvality; jsme hrdí na to, že jsme této značce vytvořili památník s vlastním muzeem. V areálu Wernau představujeme pokračování historie a životního díla zakladatele Huga Junkerse.

 

Historie 

V roce 1886 založil Robert Bosch ve Stuttgartu "Dílnu pro jemnou mechaniku a elektrotechniku". Tak se zrodila dnešní globálně působící společnost. Od samého počátku byly charakteristickými znaky společnosti inovace a společenská odpovědnost.

1886-1905 - Historie firmy Bosch začíná mnoha prvními kroky. Krok k nezávislosti, na automobilový trh, na trhy mimo Německo a do hlavní výrobní haly.

1906 - 1925 - První astronomický celosvětový vzestup společnosti nemilosrdně přerušila první světová válka, po níž se Bosch musel transformovat a zaměřit na inovace, aby se vyrovnal s jejími důsledky.

1926 - 1945 - Bosch se s rychlostí hospodářské krize a diktátem národního socialismu vyrovnal silou inovace a vytrvalosti, dokud druhá světová válka nepřinesla opět obrovské výzvy.

1946-1959 - Na konci druhé světové války přišel Bosch podruhé o své mezinárodní pobočky. Velká část jeho výrobních zařízení ležela v troskách. Následující dvě desetiletí byla věnována rekonstrukci, ale také pronikání do nových oblastí podnikání.

1960-1989 - Období mezi 60. a 80. lety 20. století bylo ve znamení transformace společnosti Bosch, která ji proměnila v diverzifikovanou skupinu samostatně řízených divizí, globální společnost a lídra na trhu automobilové elektroniky.

1990 - 2016 - Padla železná opona, v Asii se objevily nové trhy a software otevřel společnosti Bosch nové příležitosti. Poslední tři desetiletí s sebou přinesla rychlé změny v ekonomice, kterým musí společnost čelit.We are Bosch

Naše poslání vysvětluje, co nás vede, co máme společného a za čím si stojíme. Chceme ve světě zanechat trvalou stopu - stopu vytvořenou jedinečným, výjimečným týmem.

Naše hodnoty - na čem stavíme

Naše hodnoty odrážejí způsob, jakým podnikáme: Naše profesionální etika při jednání s obchodními partnery, investory, zaměstnanci a společností.

Zaměření na budoucnost a výsledky

Zaměřujeme se na výsledky. To nám umožňuje zajistit naši budoucnost a zároveň
vytváří pevný základ pro společensky prospěšné projekty naší společnosti a nadace.
Nadace Roberta Bosche.

Odpovědnost a udržitelnost

Jednáme hospodárně a odpovědně v zájmu celé společnosti a životního prostředí.

Iniciativa a důslednost

Jednáme iniciativně, přebíráme obchodní odpovědnost a důsledně sledujeme své cíle.

Otevřenost a důvěra

Důležitá témata naší společnosti sdělujeme včas a otevřeně. To je nejlepší základ pro vztah založený na důvěře.

Spravedlnost

Ve vzájemných vztazích a s obchodními partnery považujeme vzájemnou korektnost za předpoklad našeho úspěchu.

Spolehlivost, důvěryhodnost, zákonnost

Slibujeme pouze to, co můžeme splnit. Dohody přijímáme jako závazné a ve všech našich obchodních transakcích respektujeme a dodržujeme zákony.

Rozmanitost

Vážíme si rozmanitosti a podporujeme ji, protože nás obohacuje a je zdrojem našeho úspěchu.

 

Bosch na Slovensku 

Bosch měl v bývalém Československu první zastoupení již v roce 1920. Na podzim 1992 obnovila činnost v Praze a v následujícím roce otevřela svou první pobočku v Bratislavě.

Společnost působí ve třech lokalitách na Slovensku a v roce 2020 zaměstnávala více než 1 000 zaměstnanců (k 31. prosinci 2020). Konsolidovaný obrat v roce 2020 činil 440 milionů eur.

Regionální společnost zastupuje prodejní, marketingové a servisní aktivity společnosti.

Výrobky a služby Bosch jsou navrženy tak, aby fascinovaly a zlepšovaly kvalitu života poskytováním inovativních a užitečných řešení. Společnost Bosch tak celosvětově nabízí technologie, které jsou "Made for Life".

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.