Bosch

Společnost Bosch využívá své rozsáhlé know-how k poskytování správných řešení, ať už v oblasti kondenzační techniky, solárních topných systémů, tepelných čerpadel nebo kogeneračních jednotek.

 

 

Inteligentní a efektivní: Řešení Bosch na míru pro příjemné vnitřní klima a přípravu teplé vody v domácnosti se vyznačují nejmodernějšími technologiemi, konektivitou, snadnou obsluhou a atraktivním vzhledem.

Značka Bosch se těší velké oblibě. Již 130 let je symbolem technologické odbornosti - díky nejmodernějšímu vývoji tohoto důvěryhodného partnera vedeme naše zákazníky do digitální budoucnosti. Společnost Bosch se zaměřuje na prodej technologií pro inteligentní budovy od jednoho dodavatele.Vizí je spojit oblasti domácích spotřebičů, bezpečnostní techniky a tepelné techniky. Chce být prvním poskytovatelem, který nabízí komplexní řešení Smart Home na klíč.

 

 

Bosch měl v bývalém Československu první zastoupení již v roce 1920. Na podzim 1992 obnovila činnost v Praze a v následujícím roce otevřela svou první pobočku v Bratislavě.

Společnost působí ve třech lokalitách na Slovensku a v roce 2020 zaměstnávala více než 1 000 zaměstnanců (k 31. prosinci 2020). Konsolidovaný obrat v roce 2020 činil 440 milionů eur.

Regionální společnost zastupuje prodejní, marketingové a servisní aktivity společnosti.

Výrobky a služby Bosch jsou navrženy tak, aby fascinovaly a zlepšovaly kvalitu života poskytováním inovativních a užitečných řešení. Společnost Bosch tak celosvětově nabízí technologie, které jsou "Made for Life".

 

Ve Slovenské republice je Bosch zastoupen ve všech čtyřech obchodních oblastech - Mobility Solutions, Industrial Technology, Consumer Goods a Energy & Building Technology. Bosch Car Service na Slovensku je velmi úspěšný - v současné době zahrnuje 37 autorizovaných servisních středisek a v posledních letech byl několikrát oceněn Slovak Gold.

 


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.