Internetový velkoobchod

IDEAL STANDARD

O společnosti 

Historie společnosti začala před 140 lety v USA v malé továrně na výrobu litinových záchodů a umyvadel. Založili ji dva irští přistěhovalci. Společnost nyní sídlí v Bruselu, ale působí ve více než 20 zemích Evropy, Blízkého východu, Afriky a Latinské Ameriky. Za dobu své existence si vybudovala silnou a stabilní pozici v oblasti sanitární techniky, zejména na německém trhu. Společnost Ideal Standard věnuje velkou pozornost inovacím a vývoji.

V roce 1969 uvedla jako první výrobce na trh závěsný klozet a v roce 1970 první kartuši s keramickými disky. Společnost také jako první zavedla sanitární akrylát jako materiál pro výrobu van.

Ambicí společnosti Ideal Standard je posílit povědomí o oblíbené značce a dodávat zákazníkům inovativní výrobky za dostupné ceny. Její politika ochrany životního prostředí vyžaduje, aby všechny výrobní závody pracovaly v souladu s místními a evropskými předpisy a normami. Jejich cílem je minimalizovat dopad výroby na životní prostředí, a proto neustále zlepšují svou environmentální politiku.

Hodnoty Ideální standard
Renomovaná značka Ideal Standard staví svůj úspěch na několika důležitých hodnotách. Vychází z dlouholetých znalostí a zkušeností a klade velký důraz na funkční dokonalost, estetickou krásu a budování důvěry.

Lídr v oblasti moderního bydlení
Společnost Ideal Standard přináší do světa sanitární techniky dlouholeté znalosti, dovednosti a zkušenosti. Navrhuje výrobky tak, aby vyhovovaly potřebám zákazníků.

Spolupracuje s předními univerzitami, architekty, urbanisty a stavebními firmami po celém světě.

Věčná hodnota designu
Design hraje ve společnosti Ideal Standard důležitou roli. Společně s designéry spojuje dokonalou funkčnost výrobků s estetickou krásou.

Rodinný přístup
Společnost Ideal Standard považuje své spolupracovníky, partnery a zákazníky za součást rostoucí rodiny. Zaměřuje se na budování vztahů se zákazníky a získávání jejich důvěry.

Ideal Standard

Získaná ocenění za design

Výrobky Ideal Standard pravidelně získávají řadu mezinárodních ocenění za kvalitu a design.

designové ocenenia Ideal Standard

Designéři Ideal Standard

Výrobce spolupracuje s nejlepšími evropskými designéry již více než 40 let. Tito renomovaní umělci přenášejí svou kreativitu do všech výrobků a vytvářejí tak stylové vodovodní baterie, sanitární keramiku a další koupelnové vybavení.

Designéri Ideal Standard

Žádné produkty značky IDEAL STANDARD nebyly nalezeny...
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení