Internetový velkoobchod

Siemens RDH 10 M

Kód: RDH10M
1 455 Kč –31 %
RDH 100- mall
1 455 Kč –31 % 1 004 Kč / ks
4 až 7 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prostorový termostat Siemens RDH 10 M s rozhraním Open Therm

 • elektronický termostat bez časového programu
 • rozsah nastavení požadované teploty 5 až 35 C
 • spínací kontakty 24 až 250 V AC, 6 (2,5) A
 • napájení z baterie 3 V DC
.

Doplňkové parametry

Kategorie: regulace Siemens
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti 

Jsme Siemens. Siemens je jednou z největších technologických společností ve Slovenské republice a již více než 119 let je nedílnou součástí slovenského průmyslu a zárukou inovativních technologií. 

Siemens přivezl na Slovensko umění tvořit budoucnost
Siemens je dnes na Slovensku synonymem moderních technologií a inteligentních řešení ve všech odvětvích.
Provází nás na každém kroku, i když to nevidíme a neuvědomujeme si to. Technologie Siemens vracejí zdraví, rozhýbávají průmysl, chrání životní prostředí a usnadňují a zabezpečují život lidí. Společnost Siemens je dnes splněnou vizí. 

Siemens již dnes zná řešení, která se v budoucnu stanou realitou. Nabízí produkty a chytré technologie, o kterých většina lidí zatím jen sní. Na to, co se zdá nemožné, má odpovědi. Stejně jako prvních 117 let. Dnes dává Slovensku na dalších 117 let prostor pro lepší a kvalitnější život, pro další budování technologicky vyspělé země. Siemens mění odvážné nápady a vize ve skutečnost.

1902
Založení maďarské továrny Siemens-Schuckert, první továrny Siemens na výrobu generátorů, elektrických strojů, přístrojů a transformátorů na Slovensku. K jejímu založení vedla objednávka elektrického osvětlení pro tehdejších 65 000 obyvatel Bratislavy.

1912
Ve Vysokých Tatrách začala mezi Popradem a Starým Smokovcem jezdit tramvaj s díly a elektrickými součástkami vyrobenými společností Siemens.

1915
Siemens dodal technologie pro parní elektrárnu v Popradu, postavenou pro Tatranské elektrické dráhy.

1928
Siemens dodal elektrické zařízení pro plně elektrifikovaný hotel Carlton v Bratislavě, včetně stejnosměrné elektrárny.

1929
Před vypuknutím velké hospodářské krize zaměstnával Siemens na Slovensku 1 400 lidí a vyráběl prakticky všechna první elektrická zařízení na Slovensku. Významně přispěla k elektrifikaci země.

1931
Prešporská elektrická dráha se bez výrobků Siemens-Schuckert neobejde.

1945
Budovy továrny Siemens byly vážně poškozeny požárem a válečnými událostmi. Po tříměsíčním úsilí začala elektrárna 18. července opět fungovat.

1948
Po znárodnění továrny Siemens byly založeny Bratislavské elektrotechnické závody. Po druhé světové válce se kontakty skupiny se Slovenskem zmírnily, ale nebyly přerušeny.

 

1984
První počítačový tomograf Siemens ve Fakultní nemocnici F. D. Roosevelta v Banské Bystrici přinesl revoluční možnosti moderní diagnostiky nemocí. Viděl do lidského těla jako žádný jiný stroj před ním.

1993
Založení společnosti Siemens s.r.o. znamenalo oficiální obnovení zastoupení nadnárodního koncernu v zemi. Došlo k rozmachu investic a velkých výrobních a obchodních projektů. Siemens se stal jedním z největších zahraničních investorů na Slovensku.

1994
Společnost podepsala smlouvy na velké energetické projekty v jaderných elektrárnách Jaslovské Bohunice a Mochovce.

1995
Úspěšné dokončení dodávek zdravotnického vybavení do 52 nemocnic.

1997
Modernizace a rekonstrukce veřejného osvětlení v Bratislavě. Siemens byl jednou z prvních společností, která přinesla světlo do nočních ulic slovenských měst.

1998
Zahájení provozu bratislavského paroplynového cyklu, který Siemens vybavil moderními technologiemi. Nahradila starou neekologickou teplárnu, která spalovala topný olej.

2000
Dodávka zabezpečovacího systému pro slovenské železnice.

2002
Zahájení provozu rekonstruované spalovny komunálního odpadu v Bratislavě, která je díky technologiím Siemens jednou z nejmodernějších ve střední Evropě.

2004
Dokončení digitalizace telefonní sítě dominantního operátora Slovak Telecom, na které se významnou měrou podílel i Siemens. V té době každý druhý telefonní hovor zajišťovaly technologie Siemens.

2005
Siemens realizoval projekty automatizace výrobních linek a zařízení ve společnostech Volkswagen Bratislava a PSA Peugeot Citroën Trnava. Kromě toho uvedla do provozu první elektronické stavědlo SIMIS W na Slovensku v železniční stanici Trnava.

2009
Skupina se stala technologickým partnerem společnosti Medissimo, nejmodernější nemocnice na Slovensku. Revoluční mamograf Mammomat Inspiration je nejmodernější a nejšetrnější přístroj pro diagnostiku rakoviny prsu.

2011
Za rekordní tři roky postavil Siemens v Malženicích novou parní elektrárnu na klíč, která dodává čistou elektřinu přibližně 900 000 domácností. Závod je jedním z nejmodernějších v Evropě.

Naše vize
Demografické změny, urbanizace, změna klimatu a globalizace - tyto megatrendy vytvářejí pro lidstvo výzvy. Všechny změny, ke kterým kolem nás dochází, budou mít trvalý dopad na náš svět, a proto se naše cíle a vize zaměří na tyto změny ve všech oblastech našeho podnikání.

Siemens chce být průkopníkem v:

 • energetická účinnost
 • průmyslová produktivita
 • dostupná a osobní zdravotní péče
 • inteligentní infrastrukturní řešení

Naše hodnoty

Naše hodnoty - být zodpovědný, inovativní a výjimečný - jsou základem našeho úspěchu již více než 160 let.

 • Být zodpovědní - závazek k etickému a odpovědnému chování.
 • Být inovativní - být inovativní při vytváření hodnot v kontextu udržitelného rozvoje.
 • Být výjimeční - podávat vysoký výkon a dosahovat vynikajících výsledků.

Siemens Logo

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.