Attack Maximus RK/LPG Plus, 24 kW

Kód: RKPLUS/LPG
21 034 Kč –29 %
73025 attack maximus rk lpg plus 24 kw
21 034 Kč –29 % 14 832 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Závěsný plynový kotel ATTACK-MAXIMUS RK Plus/LPG představuje nejmodernější způsob využití energie. Díky minimálním rozměrům a maximální účinnosti je jejich provoz úsporný a nezatěžuje životní prostředí.

Výhody

 • Moderní design
 • Výkon: 24-7,2 kW
 • Minimální rozměry
 • Vysoká účinnost 93 %
 • Nízká spotřeba plynu
 • Měděný výměník tepla potažený silikonem
 • Hořák z nerezové oceli
 • Equitermní řízení
 • Kontinuální elektronická modulace výkonu
 • Pojistka proti zamrznutí a zablokování čerpadla
 • Ovládání a monitorování - LCD displej
 • Možnost dálkového ovládání ohřevu TUV kotle ( model RZT,RZK Plus,RST,RZK Plus )
 • Příznivá cena

Kotle nové generace ATTACK-MAXIMUS Plus jsou vyráběny s plynulou modulací výkonu a jsou vhodné pro vytápění rodinných domů, bytových i nebytových prostor, kde se jako palivo používá zemní plyn.

 • elegantní kompaktní design
 • nejnovější integrované technologie
 • mikroprocesorové řízení a automatická diagnostika
 • spolehlivý automatický provoz, plynulá regulace výkonu
 • intuitivní uživatelské ovládání, ekvitermní ovládání
 • nízká spotřeba paliva
 • vysoká účinnost a dlouhodobý ekologický provoz,

to vše jsou vlastnosti, pro které si nástěnné plynové kotle ATTACK-MAXIMUS získávají zákazníky po celém světě. Ucelená řada kotlů ATTACK poskytuje optimální řešení pro každou aplikaci se zárukou snadné instalace a kvalitního autorizovaného servisu.

Všechny výrobky společnosti ATTACK, Ltd. vyráběné pod značkou ATTACK® patří ke špičce ve své třídě.

Výrobky společnosti ATTACK, s.r.o. byly vyvinuty pro západní trhy, jsou nadčasové a technicky dokonalé. Spokojenost zákazníků na těchto trzích nás přesvědčila, abychom naše výrobky nabízeli i na slovenském trhu, kde se prodávají velmi úspěšně.

Její parametry, vysoká účinnost a nízký negativní dopad na životní prostředí dosahují parametrů nejlepších evropských výrobků. Společnost ATTACK, s.r.o. je držitelem certifikátu kvality ISO 9001 pro výrobu kotlů. Všechny výrobky jsou schváleny a testovány s certifikáty CE a GOST.

Doplňkové parametry

Kategorie: Attack
Záruka: 2 roky
Zvuková izolace: Produkt nahrazen novým, https://468714.myshoptet.com/attack-small-plus--19-kw/
Zvuková izolácia: Produkt nahrazen novým, https://468714.myshoptet.com/attack-small-plus--19-kw/
Produkt nahradený novým: https://www.atria.sk/attack-small-plus--19-kw/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
S Avatar autora 2.3.2022 10:38
Prosím o informace o rozměrech tohoto plynového kotle a zda jde o vývod přes kotle přes zeď. Děkuji za odpověď.
Odpovědět
A Avatar autora 2.3.2022 10:38
Dobrý den. Bohužel, požadovaný kotel není v nabídce k dispozici, máme pouze kondenzační kotle. Pěkný den.

O společnosti 

Produkt ATTACK je vyroben pomocí nejmodernějších výrobních technologií, které máme k dispozici. Jako nejvýznamnější slovenský výrobce tepelných zařízení s čistě slovenským kapitálem a s jedním majitelem jsme si plně vědomi toho, že každý výrobní proces se promítá do trvanlivosti tohoto výrobku a samozřejmě do vaší spokojenosti. Proto používáme jen to nejlepší, od speciálních kotlových desek přes přesné řezání materiálu laserem až po to nejdůležitější - vodotěsné svary, které provádíme výhradně roboticky na přesných přípravcích, čímž eliminujeme lidský faktor. Všechny produkty ATTACK jsou výrobky prémiové kvality vyrobené nejmodernější technologií založenou na nejnovějším výzkumu. Výrobky mají certifikáty kvality od renomovaných zkušeben a jsou způsobilé pro státní dotace. 

Historie společnosti ATTACK

Výrobní areál společnosti se nachází v severní části středního Slovenska, asi 20 km od města Žilina. Naše společnost, která se věnuje výrobě tepelných zařízení, zahájila výrobu v roce 1995 stacionárními kotli a postupně rozšířila svou výrobu až na současnou úroveň, kdy vyrábí širokou škálu nástěnných kondenzačních kotlů, stacionárních kotlů, kotlů na tuhá paliva a zásobníků teplé vody. Společnost je klasifikována jako středně velká firma rozkládající se na přibližně 5000 m2 zastavěné plochy a přibližně 1000 m2 nezastřešené plochy. Výroba kotlů probíhá ve vlastních výrobních halách a má vlastní vývoj, konstrukci, prodej a export na zahraniční trhy.

Profil a vize společnosti

"Hlavním cílem a filozofií společnosti je vyvíjet špičkové výrobky s nejvyšší kvalitou, funkčností a designem, které dosahují nejvyšší účinnosti spalování s ohledem na životní prostředí při zachování přijatelné ceny."

Společnost ATTACK a portfolio produktů

Nabízíme široký výběr produktů, které se liší podle typu paliva a výkonu. Všechny kotle jsou vybaveny komponenty od světových výrobců, vyráběny nejmodernějšími technologiemi, výroba je řízena kamerovými a počítačovými systémy a testována nejmodernějšími zařízeními a metodami. V každé skupině je široký výběr modifikací i provedení. Kotle jsou určeny především pro vytápění rodinných domů, bytů, ale i větších provozoven. Profil společnosti zahrnuje portfolio zahrnující kotle na biomasu, plyn, elektřinu a příslušenství. Při výrobě kotlů využíváme obnovitelný zdroj energie, konkrétně fotovoltaické panely o výkonu 200 kWp, které poskytují dostatek elektřiny pro výrobu.

Vývoz a servis
Společnost ATTACK vyváží své výrobky do více než 51 zemí světa. V současné době vyvážíme naše výrobky do všech zemí EU, Ruska, USA, Kanady a Nového Zélandu. V zahraničí je největší poptávka po moderních zplynovacích kotlích na dřevo a pelety a kombinovaných kotlích, které jsou v současné době velmi žádané v Evropě a na americkém kontinentu, ale také po stacionárních plynových kotlích, které nás spolehlivě reprezentují až na Sibiři.

Speciální přístup ke každému zákazníkovi, vstřícné jednání a spolehlivost rychle přerůstají ve vzájemnou důvěru, která nám zajišťuje neustálý růst zákazníků v dalších zemích.

Naši servisní partneři jsou školeni v našem vlastním školicím středisku, které je vybaveno produkty používanými v reálném provozu. Naši partneři jsou školeni ve dvou fázích, teoretické a praktické, kde mají možnost teoretickou část vyzkoušet v praxi a vše si vyzkoušet na produktech.ATTACK, s.r.o. pokrývá servisní sítí celé území Slovenska. V případě poruchy vám může pomoci až 705 servisních organizací, jejichž odborně vyškolení servisní technici si v krátké době poradí s poruchou jakéhokoli výrobku ATTACK pro vytápění domů, bytů nebo provozoven.

Profil společnosti - Výzkum a vývoj
Společnost ATTACK, s.r.o. má vlastní výzkumné a vývojové centrum, kde vývojoví a techničtí pracovníci společnosti každoročně inovují a připravují nová tepelná zařízení. Při vývoji je kladen důraz na snadnou obsluhu zařízení, moderní design, šetrnost k životnímu prostředí a minimální rozměry. Všechny výrobky jsou navrženy a vyvinuty v souladu s příslušnými normami, specifikacemi, právními a jinými předpisy. Výběr komponentů pro výrobky ATTACK® podléhá nejpřísnějším kritériím a mohou být použity pouze spolehlivé a dlouhodobě osvědčené komponenty a materiály od renomovaných dodavatelů.

Společnost ATTACK, s.r.o. při vývoji nespolupracuje s jinými výrobci, ale vždy se snaží být o krok napřed před konkurencí.

ATTACK - Certifikáty a ocenění

Společnost ATTACK, s.r.o. je držitelem certifikátu kvality ISO 9001:

 • pro konstrukci a vývoj kotlů,
 • pro výrobu kotlů,
 • servis zařízení a kotlů

Klademe velký důraz na kvalitu našich výrobků. Od roku 2003 jsme držiteli certifikátu řízení kvality ISO 9001. Tento certifikát kvality podle mezinárodních směrnic osvědčuje činnosti v oblasti výzkumu a vývoje, výroby, konstrukce a provozu plynových zařízení. Certifikát o schválení byl schválen a udělen prestižní londýnskou auditorskou společností Lloyd's Register Quality Assurance.

O náročnosti požadavků kladených na společnost svědčí nutnost obhájit certifikát od certifikační společnosti LRQA každé tři roky.

Tento systém řízení kvality ukazuje na progresivitu a pozitivní přístup společnosti ATTACK, s.r.o. k zákazníkovi, kterému dokazuje svou kvalitu ryze slovenské tradiční společnosti.Systém řízení také podtrhuje strategii společnosti, která vede k jejímu dodržování, dalšímu rozvoji a zlepšování.Všechny výrobky ATTACK® jsou výrobky prémiové kvality vyráběné nejmodernější technologií na základě nejnovějších výzkumů. Výrobky mají certifikáty CE, TÜV a GOST od renomovaných světových zkušeben.

Pravidelně se účastníme domácích i zahraničních výstav tepelné techniky, kde společnost získala řadu ocenění od čestných uznání až po zlaté medaile.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.