Vaillant sensoCOMFORT 720

Kód: 0020260919
7 917 Kč –13 %
mall
7 917 Kč –13 % 6 888 Kč / ks
4 až 7 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

VAILLANT sensoCOMFORT 720 - drátový programovatelný ekvitermní systémový regulátor

 • pro jeden okruh přímého vytápění, chlazení, větrání a ohřevu vody
 • s možností kaskádového zapojení kotlů a rozšířením řídicích funkcí o moduly VR 70, VR 71 a VR 92
Náš nový sensoCOMFORT ekvitermní regulátor poskytuje kompletní kontrolu nad topným systémem a je intuitivní a inteligentní. V kombinaci s naším webovým modulem sensoNET a aplikací sensoAPP vám umožní ovládat vytápění doma i na cestách.
 
Přizpůsobte si pohodlí několika kliknutími
Nový sensoCOMFORT displej s vysokým rozlišením a 3,5palcová obrazovka umožňují pohodlnější ovládání topení než kdykoli předtím. Šest dotykových tlačítek, pohodlné posouvání a funkce podsvícení usnadňují ovládání i v tmavých prostorách. Rychlou navigaci a nastavení umožňuje přehledná struktura menu a přizpůsobení topného systému pomocí funkce instalačního asistenta. A pokud vám chybí nějaké informace, použijte tlačítko nápovědy. Pomocí aplikace sensoAPP ve vašem chytrém telefonu nebo tabletu můžete ovládat vytápění odkudkoli pomocí wifi připojení: nastavovat přesné teploty, definovat časové intervaly s přesností na minuty a používat další speciální funkce, jako je režim nepřítomnosti.
 
Vylepšete svůj topný systém pomocí obnovitelné energie
Od solárních systémů po větrání. S inteligentní řídicí jednotkou sensoCOMFORT získáte ovládání systému připravené na budoucnost. Řídicí jednotka je optimalizována pro současné ovládání všech součástí topného systému, takže můžete pohodlně regulovat systém podle svých potřeb, např. teplou vodu. Regulátor sensoCOMFORT umožňuje ovládat více topných okruhů, a tím i složitější topné systémy, například ve vícebytových domech.
 
Synchronizovaná konstrukce systému pro maximálně snadné použití
Nová generace plynových kotlů a regulátorů (včetně regulátoru sensoCOMFORT) má jedno společné:jednotnou strukturu menu včetně aplikace sensoAPP. Stačí tedy projít pouze jednu strukturu menu a seznámit se se všemi, což vám jistě usnadní ovládání vašeho nového topného systému.
 
Navrženo pro váš moderní domov
Řídicí jednotka systému by měla přirozeně zapadat do interiéru. Moderní design je poutavý a rozpoznatelný, protože připomíná moderní chytrá zařízení. Díky tomu se skvěle hodí do moderních obytných prostor. Totéž platí pro naši aplikaci sensoAPP. Navazuje na předchozí aplikaci multiMATIC, která získala ocenění Red Dot Design Award.
 
 
Parametry
 • Třída energetické účinnosti: II, VI, VIII
 • Konverze: bezdrátová
 • Montáž: na stěnu
 • Rozhraní eBUS: ano
 • Plynové kotle: ano
 • Tepelná čerpadla: ano
 • Hybridní systémy: ano
 • Počet kotlů v kaskádě: 2 - 7
 • Centrální větrání: ano
 • Solární vytápění: ano
 • Počet topných okruhů s rozšiřujícími moduly: 9
 • Počet dálkových ovladačů: 4
 • Ovládání prostřednictvím aplikace sensoAPP: ano
 • Nastavení topné křivky: ano
 • Funkce vysoušení podlahy: ano
 • Senzor vlhkosti: ano
 • Funkce asistenta instalace: ano
 • Funkce asistenta plánování času: ano

Doplňkové parametry

Kategorie: regulace Vaillant
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg
Napájací tlak plynu: z el. sítě, z kotle
Napájecí tlak plynu: z el. sítě, z kotle
Prevedenie komína: drátový
Profil topného žebříku: týdenní program
Profil vykurovacieho rebríku: týdenní program
Provedení komína: drátový

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
A Avatar autora 6.11.2023 12:12
Dobrý den, chci se jen ujistit, že regulátor Sensocomfort 720 je v nabízené konfiguraci možné ovládat přes mobilní aplikaci nebo zda je nutné dokoupit nějaký rozšiřující modul? Děkuji,
Odpovědět
A Avatar autora 6.11.2023 12:13
Dobrý deň, budete musieť dokúpiť tento modul VR 940f - 0010038366. V našej ponuke sa však nenachádza. Pekný deň

O společnosti

Skupina Vaillant je synonymem pro vytápění a přípravu teplé vody s důrazem na kvalitu, spolehlivost a uživatelský komfort. Její výrobky tepelné techniky jsou zastoupeny ve více než 100 zemích světa. Spojuje značky Vaillant, Saunier Duval, AWB, Bulex, DemirDöküm, Glow worm, Hermann Saunier Duval a Protherm. Každá z těchto značek má rozsáhlé zkušenosti s výrobou topných zařízení, protože většina z nich působí v tomto segmentu již více než 80 let. Značka Vaillant, která je na trhu již 140 let, však patří k největším a nejvýznamnějším. Dlouhodobě zaujímá vedoucí postavení na trhu a je průkopníkem ve vývoji a inovacích topenářské techniky v Evropě. Skupina Vaillant Group vybudovala rozsáhlou síť prodejen a tisíce spokojených zákazníků po celém světě.

Rozsáhlé portfolio skupiny Vaillant zahrnuje moderní technologie vytápění, které jsou energeticky účinné, efektivní a přispívají k ochraně životního prostředí. Díky široké nabídce produktů a modelů si každý zákazník najde přesně to, co potřebuje. Nabídka zahrnuje závěsné a stacionární kotle, zásobníky teplé vody a elektrické spotřebiče. Na trhu závěsných kotlů je společnost dokonce jedničkou v Evropě s tržním podílem 26 %. Skupina Vaillant se nespecializuje pouze na vývoj a výrobu kotlů, ale její portfolio výrobků zahrnuje také technologie obnovitelných zdrojů energie, jako jsou solární systémy a nejmodernější tepelná čerpadla a klimatizace. Uživatelům nabízí také rekuperační nebo kogenerační jednotky nebo zeolitová tepelná čerpadla.

Skupina Vaillant myslí každý den dopředu a nabízí individuální řešení pro každou potřebu a každý typ energie. Její úspěch je založen také na výzkumu a vývoji, který je vždy v souladu s přáními zákazníků. Oddělení výzkumu a vývoje společnosti je jedním z největších a především jedním z nejkreativnějších oddělení v tomto segmentu. Vývojový tým neustále pracuje na nových zařízeních a technologických systémech, které se stále snadněji ovládají a které již splňují požadavky budoucnosti. Ať už jde o energetická řešení budoucnosti nebo o nejlepší způsob využití fosilních paliv, skupina Vaillant se snaží předvídat nové trendy a být vždy o krok napřed. O tom svědčí skutečnost, že každý rok je přihlášeno až 100 nových patentů. Při výrobě klade společnost největší důraz na dosažení nejvyšší kvality kotlů, která představuje dokonalost do nejmenšího detailu.

Skupina Vaillant je zastoupena ve většině zemí světa. Výjimkou není ani Slovensko, kde sídlí společnost Vaillant Group Slovakia, s. r. o., která zastupuje značky Vaillant a Protherm. Topná zařízení skupiny Vaillant se vyrábějí v sedmi výrobních závodech, z nichž dva se nacházejí v naší zemi. Tyto továrny dohromady zaměstnávají více než 1300 lidí. Výrobní závod Protherm ve Skalici se specializuje na výrobu elektrických a stacionárních kotlů všech značek skupiny Vaillant. Disponuje také vlastním vývojovým centrem, které patří k nejmodernějším v Evropě. Druhým výrobním závodem na Slovensku je Vaillant Industrial Slovakia v Trenčianských Stankovcích, který vyrábí moduly pro závěsné kotle pro celou skupinu.

 

Historie společnosti Vaillant

Historie společnosti Vaillant sahá až do roku 1874, kdy ji v německém Remscheidu založil Johann Vaillant. Od té doby je společnost Vaillant lídrem v oblasti vytápění a větrání.

Historie společnosti Vaillant 

1874 Společnost zakládá instalatér Johann Vaillant.

1894 Získal patent na vynález plynového ohřívače vody s uzavřeným systémem.

1899 Je zaregistrováno logo společnosti, velikonoční zajíček.

1905 Vývoj závěsného ohřívače vody, patentovaného pod názvem "Geyser".

1924 Vývoj závěsného kotle pro vytápění.

1955 Miliontý vyrobený spotřebič od konce druhé světové války.

1960 Zahájení výroby elektrických spotřebičů.

1967 Vývoj kombinovaného závěsného kotle.

1974 Od roku 1974 se prodalo 11 milionů spotřebičů.

1992 Založení dceřiných společností v Československu, Maďarsku, Polsku a Turecku.

1993 Po rozdělení Československa je na Slovensku zřízena samostatná obchodní kancelář.

1999 125. výročí založení společnosti, 40 milionů prodaných spotřebičů za celou historii.

2001 Vzniká skupina Vaillant Group, která zastupuje osm významných výrobců topných zařízení v Evropě, včetně výrobce kotlů Protherm na Slovensku.

2003 Výrobní závod skupiny Vaillant ve Skalici se specializuje na výrobu stacionárních kotlů pro ostatní značky skupiny VG.

2004 Skupina Vaillant otevírá v Trenčíně na Slovensku nový výrobní závod na výrobu hydraulických skupin pro závěsné kotle.

2009 10 000 000 modulů pro topná zařízení vyrobených v závodě VG Trenčín.

Velikonoční zajíc v logu - navržený pro úspěch společnosti

Kolem stojí růžoví skřítci a roztomilá zvířátka a obdivují zázrak v podobě vajíčka. Johann Vaillant je touto scénou fascinován a rozhodne se koupit obraz i autorská práva. Pro Vaillanta to znamená založení značky a obrovský úspěch.

Velmi výrazný profil značky

Od roku 1899 zdobí tento motiv všechny výrobky, katalogy a brožury. Během několika málo let si společnost Vaillant vybudovala vynikající pověst, která se rozšířila po celém Německu a dokonce i mimo něj. Vaillant dal svému logu jasné linie a kontury. Ústředním motivem zůstává "zajíc ve vejci", ale přidává se slovo "Vaillant". 

Mnoho Němců ví, že zajíc Vaillant patří společnosti se sídlem v Severním Porýní-Vestfálsku. Navíc: více než 70 % všech Němců slyšelo o společnosti Vaillant. V Rakousku a Nizozemsku dosahuje společnost podobných výsledků pro svou image.

Udržitelnost 

Jako perspektivní rodinný podnik přijímáme zvláštní odpovědnost za životní prostředí, za naše zaměstnance a za společnost. Věříme, že ekonomický úspěch, udržitelný a ziskový růst jsou neoddělitelně spjaty s dodržováním sociálních a environmentálních standardů.

Abychom tento závazek splnili, zavázali jsme se plnit naše aktivity v oblasti udržitelnosti v rámci strategických cílů S.E.E.D.S. Program (Udržitelnost v oblasti životního prostředí, zaměstnanců, rozvoje a produktů a společnosti). Definice této oblasti zaměření vychází z komplexního chápání udržitelnosti, v němž zohledňujeme také klíčové otázky našich hlavních činností.

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.