Vaillant

Skupina Vaillant je synonymem pro vytápění a přípravu teplé vody s důrazem na kvalitu, spolehlivost a uživatelský komfort. Její výrobky tepelné techniky jsou zastoupeny ve více než 100 zemích světa. Spojuje značky Vaillant, Saunier Duval, AWB, Bulex, DemirDöküm, Glow worm, Hermann Saunier Duval a Protherm. Každá z těchto značek má rozsáhlé zkušenosti s výrobou topných zařízení, protože většina z nich působí v tomto segmentu již více než 80 let. Značka Vaillant, která je na trhu již 140 let, však patří k největším a nejvýznamnějším. Dlouhodobě zaujímá vedoucí postavení na trhu a je průkopníkem ve vývoji a inovacích topenářské techniky v Evropě. Skupina Vaillant Group vybudovala rozsáhlou síť prodejen a tisíce spokojených zákazníků po celém světě.

 

 

Skupina Vaillant je zastoupena ve většině zemí světa. Slovensko není výjimkou. Společnost Vaillant Group Slovakia, s.r.o. sídlí ve Skalici a zastupuje značky Vaillant a Protherm. Topná zařízení skupiny Vaillant se vyrábějí v osmi výrobních závodech, z nichž dva se nacházejí v naší zemi. Tyto továrny dohromady zaměstnávají více než 2100 lidí. Výrobní závod Protherm ve Skalici se specializuje na výrobu elektrických a stacionárních kotlů všech značek skupiny Vaillant. Disponuje také vlastním vývojovým centrem, které patří k nejmodernějším v Evropě. Druhým výrobním závodem na Slovensku je Vaillant Industrial Slovakia v Trenčianských Stankovcích, který vyrábí moduly pro závěsné kotle pro celou skupinu.

 

Od svého založení buduje společnost na Slovensku síť servisních středisek a partnerských prodejních společností. V sídle společnosti se nachází moderní školicí středisko pro teoretickou a praktickou výuku. V oblasti prodeje a servisu má značka Vaillant v současné době síť 400 smluvních prodejních firem po celém Slovensku a spolupracuje s přibližně 400 vyškolenými servisními techniky.

 

 

Skupina Vaillant vždy myslí na budoucnost a nabízí individuální řešení pro každou potřebu a každý typ energie. Její úspěch je založen také na výzkumu a vývoji, který je vždy v souladu s přáními zákazníků. Oddělení výzkumu a vývoje společnosti je jedním z největších a především jedním z nejkreativnějších oddělení v tomto segmentu. Vývojový tým neustále pracuje na nových zařízeních a technologických systémech, které se stále snadněji ovládají a které již splňují požadavky budoucnosti. Ať už jde o energetická řešení budoucnosti nebo o nejlepší způsob využití fosilních paliv, skupina Vaillant se snaží předvídat nové trendy a být vždy o krok napřed. O tom svědčí skutečnost, že každý rok je přihlášeno až 100 nových patentů. Při výrobě klade společnost největší důraz na dosažení nejvyšší kvality kotlů, která představuje dokonalost do nejmenšího detailu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.