Protherm MiGo Link

Kód: 0010037345
3 243 Kč –13 %
migo link front 2542610 format f
3 243 Kč –13 % 2 804 Kč / ks
4 až 7 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Internetová brána Protherm MiGo Link


- pro dálkové ovládání přes internet prostřednictvím mobilní aplikace pro MiGo Select, MiSet, Mipro Sense - vyžaduje se Wi-Fi připojení


- MiGo Link představuje internetovou bránu, která umožňuje připojení regulátoru k domácí síti WiFi. Po připojení k aplikaci MiGo Link vám umožňuje snadno ovládat topný systém. Nyní můžete nastavit svůj kotel Protherm jen několika klepnutími a upravit nastavení tak, aby vyhovovaly potřebám teplé vody a vytápění vaší domácnosti.

Aplikace má několik funkcí, které vám umožňují řídit vytápění jednoduchým a intuitivním způsobem. Nyní je možné zapnout nebo vypnout vaše zařízení, naprogramovat si časové úseky, na dálku přenastavit nastavenou teplotu nebo dokonce sledovat vaši spotřebu. Můžete si tak kontrolovat své pohodlí a flexibilně řídit vytápění i ve vaší nepřítomnosti. vypnout vytápění během dovolené a zapnout jej před vaším příjezdem, aby byla u vás doma po návratu příjemná teplota.

Jednoduchost Plug & Play


MiGo Link můžete nainstalovat i bez servisního technika. Připojení a instalace pod kotel je s novými kondenzačními kotli Tiger Condens a Panther Condens zajištěna jednoduchým systémem plug-and-play. Zařízení MiGo Link se napájí pomocí kabelu z kotle nebo přes síťový adaptér 230V / 5V /1A. Software brány se při stávajícím internetovém připojení aktualizuje automaticky.

Tlačítko v horní části modulu slouží k párování s regulátorem (MiGo Select). Pro signalizaci stavu připojení vrat slouží vícebarevná LED kontrolka.

Upozornění:

Internetová brána MiGo Link nezaručuje plnou kompatibilitu s kotli se sběrnicí eBUS vyrobenými před rokem 2015 a není zaručena plná funkcionalita všech funkcí regulátoru při zapojení s takovými kotli.
Aplikace MiGo Link pro bránu MiGo Link je dostupná pro zařízení s přístupem do obchodu s aplikacemi App Store a Google Play.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
O Avatar autora 16.2.2024 14:12
Dobrý den, je možné pomocí PROTHERM MIGO LINK ovládat kotel RAY 12KE vzdáleně přes internet? Jde mi především o změny ekvitermních křivek a teplotu užitkové vody. Termostat mám připojen přes drycontact jiný. Děkuji a jsem s pozdravem.
Odpovědět
A Avatar autora 16.2.2024 14:12
Dobrý deň, internetová brána MiGo Link nezaručuje plnú kompatibilitu s kotlami so zbernicou eBUS vyrobenými pred rokom 2015 a nie je zaručená plná funkcionalita všetkých funkcií regulátora pri zapojení s takýmito kotlami. Nutné skontrolovať dátum výroby elektrokotla. Internetová brána MiGo Link (SR 940f) je kompatibilná s regulátorom MiPro Sense, MiSet, MiGo Select a Thermolink Select. Samostatne nie je použiteľná.
J Avatar autora 6.11.2023 12:15
Lze pomocí aplikace Protherm Migo link ovládat dálkově elektrokotel RAY 12KE/14EU?
Odpovědět
A Avatar autora 6.11.2023 12:15
Dobrý deň, ku kotlu musíte mať pripojený buď Protherm MiGo, alebo SET MiGo Select+MiGo Link.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.