Protherm Gepard Condens 25 MKO

Kód: 0010016112
33 839 Kč –15 %
mall
33 839 Kč –15 % 28 714 Kč / ks
4 až 7 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Protherm Gepard Condens 25 MKO
- výkon: 6,0 - 25,0 kW
- provedení: turbo

Gepard Condens MKO jsou závěsné kondenzační plynové kotle pro vytápění s možností variabilního připojení zásobníku teplé vody, s možností regulace kotle v závislosti na venkovní teplotě.
 
Použití:
Gepard Condens je ideální pro domy nebo byty s jednou koupelnou. Je vybaven nejmodernějším výměníkem tepla z hliníkové slitiny nové konstrukce, který zaručuje vysokou spolehlivost a odolnost s minimálními nároky na údržbu. Je vhodný pro výměnu starších nástěnných nekondenzačních kotlů s minimálními náklady na zabudování do stávajícího topného systému. Kotel dokáže nejen ohřívat, ale také připravovat teplou vodu v přídavném zásobníku, a uspokojit tak potřeby velké rodiny. Malé rozměry, nízká hmotnost a malý prostor potřebný k údržbě umožňují větší flexibilitu při výběru místa. Kotle Gepard Condens MKO nabízejí:
 
Výhody:
  • výrazná úspora plynu díky kondenzační technologii a plynulé regulaci výkonu,
  • komfort vytápění s využitím regulace venkovní teploty (ekvitermní regulace*),
  • výroba horké vody průtokovou metodou,
  • bezpečnost a snadné používání díky nejnovějším bezpečnostním prvkům,
  • jednoduchý ovládací panel s podsvíceným inverzním displejem s vynikající čitelností i v tmavých místnostech a autodiagnostikou,
  • spolupráce s komunikačními řadiči - větší úspory a pohodlí.
  • nízká hmotnost a snadná instalace do systému, ať už v novostavbě nebo při výměně starších kotlů

 

* Čidlo venkovní teploty není součástí kotle.
 
Parametry

Gepard Condens 25 MKO
Vytápění
Energetická třída pro vytápění A
Výkon při 80/60 °C [kW] 6.0 - 25.0
Výkon při 50 °C/30 °C [kW] 6.3 - 26.5
Palivo zemní plyn
Účinnost při 80/60°C max. výkon [%] 98.2
Normální míra využití při 40/30 °C [%] 108.5
Nastavitelný teplotní rozsah VV [°C] 10 - 80
Expanzní nádoba [l] 8
Max. pracovní tlak [kPa] 300
Vývod spalin turbo
Ohřívač teplé vody
Vyhřívací výkon TV [kW] (platí pro ohřev vody v přídavné nádrži)
Rozsah napájecího tlaku TV [MPa] -
Nastavitelný rozsah teploty televizoru [°C] 45 - 60
Průtok TV při Δt 30K [l/min] -
Průtok TV při Δt 35K [l/min] -
Elektrické parametry
Napětí/frekvence [V/Hz] 230/50
Moc [W] 105
Pohotovostní výkon [W] 2
Elektrická ochrana [IP] IPX4D
Rozměry
Rozměry VS (šířka/výška/hloubka) [mm] 418/740/300
Hmotnost bez vody [kg] 31.6

Doplňkové parametry

Kategorie: Protherm
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 33.4 kg
Určení: s možností připojení zásobníku
Určenie: s možností připojení zásobníku
Vrstva hliníka: vysoký výkon nad 16 kW
Vrstva hliníku: vysoký výkon nad 16 kW
Výkon TUV: Protherm
Zvuková izolace: EAN, 8586016481092
Zvuková izolácia: EAN, 8586016481092
EAN: 8586016481092
Rozmer balenia (mm): 465 x 900 x 355

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
R Avatar autora 14.8.2023 08:53
Dobrý den prosím vás já bych chtěl koupit u vás Protherm Gepard Condens 25 MKO - A 0010016109 Chci se zeptat že budete nás nebo máte bonus služby že to shromáždit ( instalace) pro nás nebo to musíme udělat sám
Odpovědět

O společnosti

Společnost Protherm Production patří do skupiny Vaillant a je výrobcem topné techniky pro mnoho zemí Evropy, Asie a Afriky. Vyrábí kotle značek Vaillant a Protherm pro slovenský trh. Protherm Production není jen výrobní závod. Jeho součástí je také nejmodernější vývojové centrum, testovací centrum a distribuční a logistické centrum pro střední a východní Evropu.

Počátky společnosti sahají do roku 1991, kdy působila jako prodejce topné techniky v Praze. Výroba ve Skalici byla nejprve zahájena v závodě Didaktik, odkud byla v roce 1999 přesunuta do prostor současného závodu. V roce 2001 se stala součástí německé skupiny Vaillant.

Skupina Vaillant zaměstnává na Slovensku více než 1 800 lidí. Kromě závodu ve Skalici vlastní také společnost Vaillant Industrial Slovakia v Trenčianských Stankovcích, která vyrábí hydromoduly a potrubí. Prodejní organizací pro slovenský trh je společnost Vaillant Group Slovakia, která také zajišťuje další péči o zákazníky a servis nabízených výrobků.

Skupina Vaillant má více než 140letou historii a více než 2 000 patentů. Je lídrem a průkopníkem v oblasti topenářské techniky v Evropě. Po celém světě má 10 výrobních závodů (osm v Evropě, po jednom v Turecku a Číně) a více než 12 000 zaměstnanců. Vyrábí značky Vaillant, Protherm, Saunier Duval, Bulex, AWB, DemirDöküm, Glow-Worm a Hermann.

Milníky ve výrobě Protherm2017 - Rekord: půl milionu výrobků vyrobených v roce 2017

2016 - Otevření nového návštěvnického centra

2015 - Otevření nového testovacího centra

2013 - Založení centrálního logistického skladu East Hub

2011 - Zahájení výroby závěsných nekondenzačních kotlů

2005 - Specializace na všechny stacionární kotle

2001 - začlenění do německé skupiny Vaillant Group

2000 - zahájení výroby na třech montážních linkách

Výroba

Společnost Protherm Production vyrábí široký sortiment kotlů a zařízení pro ohřev teplé vody. Patří mezi ně závěsné a stacionární, kondenzační a nekondenzační kotle, elektrické kotle, elektrické ohřívače vody a vnitřní jednotky tepelných čerpadel. Závod Skalica vyrábí produkty těchto značek:

Začátek výroby v rekonstruovaných prostorách současného sídla společnosti se datuje do roku 2000, kdy se na třech výrobních linkách vyrábělo 51 000 kusů finálních výrobků ročně. Postupem času se výroba neustále rozšiřovala až do dnešní podoby. Přibyly nové projekty a byly postaveny nové výrobní linky. V současné době závod ve Skalici vyrábí více než 710 000 výrobků ročně. Široká škála zařízení se vyrábí pro země Evropy, Asie a Afriky. Nejvíce se vyváží do Německa, Ruska, Belgie, Turecka a Itálie.
Společnost Protherm Production používá nejmodernější elektronické pracovní postupy, které umožňují relativně snadnou montáž topných zařízení na linkách. Pracovní postup na obrazovkách LCD provádí zaměstnance celým procesem montáže, a to jak textově, tak obrazově. Tento inteligentní elektronický systém usnadňuje výrobu a pomáhá předcházet chybám. Při nesprávném použití součásti nás upozorní a zastaví montáž výrobku na lince.

Výrobní haly závodu Skalica jsou světlé, čisté a bez hluku. Cílem společnosti Protherm Production je stát se ekologickou výrobní společností, a proto investuje značné prostředky do ekologických řešení, inovací a zaměřuje se na úsporu energie.

Vývojové centrum

Společnost Protherm Production má jedno z nejmodernějších vývojových center v Evropě. Společnost disponuje nejmodernějším vývojovým centrem s výkonnými pracovními stanicemi, moderní laboratoří a vysoce kvalitním vybavením. Členové vývojového týmu se podílejí především na modernizaci stávajících kotlů a zavádění nových, výkonnějších modulů. Zde se rodí nápady na nové, efektivnější výrobky, optimalizuje se design s cílem zvýšit kvalitu při zachování nebo snížení ceny, zohledňují se nové technologie a jejich implementace. Kromě toho se v celé skupině Vaillant provádějí vylepšení stávajících kotlů.

Hlavními úkoly vývojového centra v závodě Protherm Production je vývoj hydraulických modulů pro kotle, plynové kondenzační a nekondenzační kotle a elektrokotle. K dispozici je také tým pro udržovací inženýrství a tým pro řízení projektů a produktů. Konečný design výrobku je výsledkem úzké spolupráce mezi vývojovými pracovníky společnosti Protherm Production a vývojáři z ostatních společností skupiny.

V rámci vývojového centra byla nedávno vytvořena nová oddělení. Jedním z nich je oddělení duševního vlastnictví, jehož úkolem je registrovat nové patenty. Rozšířili jsme také skupinu simulačního inženýrství, kterou tvoří odborníci na simulace CAE.

Vývojové centrum má v současné době 63 zaměstnanců. Jeho součástí je také rozšířená prototypová dílna a nejmodernější testovací centrum. To, co naši vývojáři navrhnou, se dokončí v prototypové dílně, otestuje v laboratoři a nakonec se zavede do sériové výroby.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.