Attack Electric Excellent 15 kW

Kód: EK15EX
Akce
Značka: ATTACK
27 758 Kč –10 %
38117 attack electric excellent 15 kw
27 758 Kč –10 % 24 859 Kč / ks
4 až 7 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

ATTACK ELECTRIC EXCELLENT 15
- nástěnný elektrický kotel
- určený pro vytápění v topných systémech s nuceným oběhem a ohřevem TUV
- výkon: 15 kW

Společnost ATTACK, s.r.o. představuje nástěnný elektrický kotel ELECTRIC EXCELLENT, který ve své konstrukci využívá prvky moderní technologie a designu. Díky jedinečným vlastnostem nového elektrického kotle můžete topit úsporně a přitom velmi pohodlně. Tento kotel je určen k vytápění domů, budov a společných prostor.

Vysoký komfort
Elektrický kotel může bez problémů obsluhovat každý. Jednoduché a intuitivní nastavení zajišťuje multifunkční displej LCD, který přehledně zobrazuje všechny důležité informace, takže nastavení je jednoduché a rychlé. Kotel je samozřejmě ovládán pokojovým termostatem. To ale není všechno. Elektrický kotel Excellent vám nabízí ještě větší pohodlí v podobě ovládání přes mobilní telefon. Už nebudete muset chodit přímo ke kotli, abyste provedli úpravy, a nebudete rušeni ve své činnosti.

Ekologické vytápění s vysokou účinností
Elektrokotel se vyznačuje úsporným a tichým provozem a je šetrný k životnímu prostředí. Kombinace malých rozměrů, spolehlivosti, bezhlučného vytápění, kvalitního zpracování a snadné obsluhy činí z elektrických kotlů ATTACK vynikající alternativu v oblastech, kde nejsou jiné možnosti vytápění. Kromě toho vám kotel nabízí vysokou účinnost až 99 %, na kterou se můžete bez obav spolehnout.

Přesná PID regulace
Elektrický kotel ATTACK Excellent je poháněn řídicí jednotkou, přesnou lineární regulací PID, která šetří vaši elektrickou energii. Úsporného provozu je dosaženo minimalizací překročení nastavené teploty topné vody. Kotel můžete použít především pro vytápění v otopných soustavách (1 - 3 topná tělesa o výkonu 7,5 kW) s nuceným oběhem vody a ohřevem TUV v domech, budovách a společných prostorách s tepelnými ztrátami do až 22,5 kW. Elektrický kotel Excellent lze také použít k ohřevu teplé vody připojením nepřímo ohřívaného zásobníku.

Ochranné funkce
Elektrický kotel Excellent se dokáže postarat sám o sebe a o váš topný systém. Vybavili jsme jej ochrannými funkcemi, které můžete v případě potřeby použít. Kotel je odolný proti mrazu a přehřátí kotle a podlahy, pokud jej používáte pro podlahové vytápění. Zároveň je kotel ochráněn proti ztrátě tlaku v topném systému.

Výhody:

 • Pohodlné nastavení a ovládání pomocí multifunkčního LCD displeje
 • Modul s relé odděleným od řídicí jednotky
 • Nezávadný provoz
 • Plynulá regulace výkonu - úsporný provoz
 • Rotace topných tyčí zvyšující životnost kotle
 • Možnost použití kotle pro podlahové vytápění.
 • Možnost ovládání kotle pomocí mobilního telefonu
 • Equitermní provoz
 • Možnost připojení pokojového termostatu
 • Připojení zásobníku pro ohřev TUV

Parametry

Attack Electric Excellent 15
Jmenovitý tepelný výkon 15 kW
Aktuální hodnocení 3×24 A
elektrické krytí 40 IP
Síťové napětí 3×230/400 V + N + PE/50 Hz
Maximální jmenovitý proud 3×24 A
Zapojení hlavního jističe 3×25 A
Jmenovitý ovládací proud pojistky 0.315 A
Relé – elektrická životnost 250 000 cyklů, 16 A, 250 V
Vstup/výstup topné vody G 3/4" outdoor
Min. provozní přetlak topného systému 0.4 bar
Max. pracovní přetlak topného systému 3 bar
Max. teplota topné vody 80 °C
Objem vody celého kotle 10,6 l
účinnost při jmenovitém výkonu 0 %
Expanzní nádoba 8L
Hmotnost kotle 38 kg
Rozměry (šířka × výška × hloubka) 450×656×345 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Attack Electric
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti 

Produkt ATTACK je vyroben pomocí nejmodernějších výrobních technologií, které máme k dispozici. Jako nejvýznamnější slovenský výrobce tepelných zařízení s čistě slovenským kapitálem a s jedním majitelem jsme si plně vědomi toho, že každý výrobní proces se promítá do trvanlivosti tohoto výrobku a samozřejmě do vaší spokojenosti. Proto používáme jen to nejlepší, od speciálních kotlových desek přes přesné řezání materiálu laserem až po to nejdůležitější - vodotěsné svary, které provádíme výhradně roboticky na přesných přípravcích, čímž eliminujeme lidský faktor. Všechny produkty ATTACK jsou výrobky prémiové kvality vyrobené nejmodernější technologií založenou na nejnovějším výzkumu. Výrobky mají certifikáty kvality od renomovaných zkušeben a jsou způsobilé pro státní dotace. 

Historie společnosti ATTACK

Výrobní areál společnosti se nachází v severní části středního Slovenska, asi 20 km od města Žilina. Naše společnost, která se věnuje výrobě tepelných zařízení, zahájila výrobu v roce 1995 stacionárními kotli a postupně rozšířila svou výrobu až na současnou úroveň, kdy vyrábí širokou škálu nástěnných kondenzačních kotlů, stacionárních kotlů, kotlů na tuhá paliva a zásobníků teplé vody. Společnost je klasifikována jako středně velká firma rozkládající se na přibližně 5000 m2 zastavěné plochy a přibližně 1000 m2 nezastřešené plochy. Výroba kotlů probíhá ve vlastních výrobních halách a má vlastní vývoj, konstrukci, prodej a export na zahraniční trhy.

Profil a vize společnosti

"Hlavním cílem a filozofií společnosti je vyvíjet špičkové výrobky s nejvyšší kvalitou, funkčností a designem, které dosahují nejvyšší účinnosti spalování s ohledem na životní prostředí při zachování přijatelné ceny."

Společnost ATTACK a portfolio produktů

Nabízíme široký výběr produktů, které se liší podle typu paliva a výkonu. Všechny kotle jsou vybaveny komponenty od světových výrobců, vyráběny nejmodernějšími technologiemi, výroba je řízena kamerovými a počítačovými systémy a testována nejmodernějšími zařízeními a metodami. V každé skupině je široký výběr modifikací i provedení. Kotle jsou určeny především pro vytápění rodinných domů, bytů, ale i větších provozoven. Profil společnosti zahrnuje portfolio zahrnující kotle na biomasu, plyn, elektřinu a příslušenství. Při výrobě kotlů využíváme obnovitelný zdroj energie, konkrétně fotovoltaické panely o výkonu 200 kWp, které poskytují dostatek elektřiny pro výrobu.

Vývoz a servis
Společnost ATTACK vyváží své výrobky do více než 51 zemí světa. V současné době vyvážíme naše výrobky do všech zemí EU, Ruska, USA, Kanady a Nového Zélandu. V zahraničí je největší poptávka po moderních zplynovacích kotlích na dřevo a pelety a kombinovaných kotlích, které jsou v současné době velmi žádané v Evropě a na americkém kontinentu, ale také po stacionárních plynových kotlích, které nás spolehlivě reprezentují až na Sibiři.

Speciální přístup ke každému zákazníkovi, vstřícné jednání a spolehlivost rychle přerůstají ve vzájemnou důvěru, která nám zajišťuje neustálý růst zákazníků v dalších zemích.

Naši servisní partneři jsou školeni v našem vlastním školicím středisku, které je vybaveno produkty používanými v reálném provozu. Naši partneři jsou školeni ve dvou fázích, teoretické a praktické, kde mají možnost teoretickou část vyzkoušet v praxi a vše si vyzkoušet na produktech.ATTACK, s.r.o. pokrývá servisní sítí celé území Slovenska. V případě poruchy vám může pomoci až 705 servisních organizací, jejichž odborně vyškolení servisní technici si v krátké době poradí s poruchou jakéhokoli výrobku ATTACK pro vytápění domů, bytů nebo provozoven.

Profil společnosti - Výzkum a vývoj
Společnost ATTACK, s.r.o. má vlastní výzkumné a vývojové centrum, kde vývojoví a techničtí pracovníci společnosti každoročně inovují a připravují nová tepelná zařízení. Při vývoji je kladen důraz na snadnou obsluhu zařízení, moderní design, šetrnost k životnímu prostředí a minimální rozměry. Všechny výrobky jsou navrženy a vyvinuty v souladu s příslušnými normami, specifikacemi, právními a jinými předpisy. Výběr komponentů pro výrobky ATTACK® podléhá nejpřísnějším kritériím a mohou být použity pouze spolehlivé a dlouhodobě osvědčené komponenty a materiály od renomovaných dodavatelů.

Společnost ATTACK, s.r.o. při vývoji nespolupracuje s jinými výrobci, ale vždy se snaží být o krok napřed před konkurencí.

ATTACK - Certifikáty a ocenění

Společnost ATTACK, s.r.o. je držitelem certifikátu kvality ISO 9001:

 • pro konstrukci a vývoj kotlů,
 • pro výrobu kotlů,
 • servis zařízení a kotlů

Klademe velký důraz na kvalitu našich výrobků. Od roku 2003 jsme držiteli certifikátu řízení kvality ISO 9001. Tento certifikát kvality podle mezinárodních směrnic osvědčuje činnosti v oblasti výzkumu a vývoje, výroby, konstrukce a provozu plynových zařízení. Certifikát o schválení byl schválen a udělen prestižní londýnskou auditorskou společností Lloyd's Register Quality Assurance.

O náročnosti požadavků kladených na společnost svědčí nutnost obhájit certifikát od certifikační společnosti LRQA každé tři roky.

Tento systém řízení kvality ukazuje na progresivitu a pozitivní přístup společnosti ATTACK, s.r.o. k zákazníkovi, kterému dokazuje svou kvalitu ryze slovenské tradiční společnosti.Systém řízení také podtrhuje strategii společnosti, která vede k jejímu dodržování, dalšímu rozvoji a zlepšování.Všechny výrobky ATTACK® jsou výrobky prémiové kvality vyráběné nejmodernější technologií na základě nejnovějších výzkumů. Výrobky mají certifikáty CE, TÜV a GOST od renomovaných světových zkušeben.

Pravidelně se účastníme domácích i zahraničních výstav tepelné techniky, kde společnost získala řadu ocenění od čestných uznání až po zlaté medaile.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.