Attack Electric Easy 8

Kód: EK8EA
Akce
Značka: ATTACK
18 283 Kč –10 %
38123 1 attack electric easy 8
18 283 Kč –10 % 16 374 Kč / ks
Skladom (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

ATTACK ELECTRIC EASY 8
- nástěnný elektrický kotel
- určen pro vytápění v systémech s nuceným oběhem a ohřevem TUV
- výkon: 7,5 kW

Společnost ATTACK, s.r.o.představuje nástěnný elektrický kotel ELECTRIC EXCELLENT, který ve své konstrukci využívá prvky moderní technologie a designu. Díky jedinečným vlastnostem nového elektrického kotle můžete topit úsporně a přitom velmi pohodlně. Tento kotel je určen k vytápění domů, budov a společných prostor.

Snadné ovládání
Elektrický kotel Easy se velmi snadno ovládá a nemusíte se obávat složitého nastavování. Obsluhu vám usnadní vestavěný displej LCD, který zobrazuje všechny potřebné informace, a dokonce indikuje poruchy, které systém diagnostikuje. Kotel můžete ovládat také pomocí pokojového termostatu, ale mnohem větší komfort zažijete, pokud k ovládání použijete mobilní telefon.

Spolehlivý ekologický kotel
S elektrickým kotlem ATTACK Electric Easy si můžete zajistit eekologické vytápění s minimálním dopadem na životní prostředí všude tam, kde nelze použít jiné zdroje vytápění. Malé rozměry kotle, tichý provoz a také pečlivý výběr materiálů vás jistě přesvědčí o správné volbě.

Vlastnosti kotle
Přestože je kotel Electric Easy jednoduchý a nenápadný, má mnoho užitečných funkcí. Obsahuje zabudovanou funkci automatického odvzdušnění, ale také funkce, které ji chrání před neočekávanými vlivy: před zamrznutím, přehřátím a před ztrátou tlaku. Pokud potřebujete ohřívat také teplou vodu, s tímto kotlem nebudete mít problém a můžete k němu snadno připojit zásobník na teplou vodu.

Výhody:

 • Pohodlné nastavení a ovládání pomocí multifunkčního LCD displeje.
 • Relay modul oddělený od řídicí jednotky
 • Nezávadný provoz
 • Plynulá regulace výkonu - úsporný provoz
 • Rotace topných tyčí zvyšující životnost kotle
 • Možnost použití kotle pro podlahové vytápění.
 • Možnost ovládání kotle pomocí mobilního telefonu
 • Equitermní provoz
 • Možnost připojení pokojového termostatu
 • Připojení zásobníku pro ohřev TUV

Parametry

Attack Electric Easy 8
Jmenovitý tepelný výkon 7,5 kW
Aktuální hodnocení 3×12 / 1×36 A
Stupeň elektrické ochrany 40 IP
Síťové napětí 3×230/400 V + N + PE/50 Hz / 1×230 V + N + PE/50 Hz
Maximální jmenovitý proud 3×12 / 1x36 A
Zapojení hlavního jističe 3×16/1x40 A
Jmenovitý ovládací proud pojistky 0,315 A
Relé – elektrická životnost 250 000 cyklů, 16 A, 250 V
Vstup/výstup topné vody G 3/4" vnější
Min. provozní přetlak topného systému 0.4 bar
Max. pracovní přetlak topného systému 3 bar
Max. teplota topné vody 80 °C
Objem vody celého kotle 5,8 l
účinnost při jmenovitém výkonu 99%
Expanzní nádoba není součástí kotle
Hmotnost kotle 19 kg
Rozměry (šířka × výška × hloubka)

Doplňkové parametry

Kategorie: Attack Electric
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti 

Produkt ATTACK je vyroben pomocí nejmodernějších výrobních technologií, které máme k dispozici. Jako nejvýznamnější slovenský výrobce tepelných zařízení s čistě slovenským kapitálem a s jedním majitelem jsme si plně vědomi toho, že každý výrobní proces se promítá do trvanlivosti tohoto výrobku a samozřejmě do vaší spokojenosti. Proto používáme jen to nejlepší, od speciálních kotlových desek přes přesné řezání materiálu laserem až po to nejdůležitější - vodotěsné svary, které provádíme výhradně roboticky na přesných přípravcích, čímž eliminujeme lidský faktor. Všechny produkty ATTACK jsou výrobky prémiové kvality vyrobené nejmodernější technologií založenou na nejnovějším výzkumu. Výrobky mají certifikáty kvality od renomovaných zkušeben a jsou způsobilé pro státní dotace. 

Historie společnosti ATTACK

Výrobní areál společnosti se nachází v severní části středního Slovenska, asi 20 km od města Žilina. Naše společnost, která se věnuje výrobě tepelných zařízení, zahájila výrobu v roce 1995 stacionárními kotli a postupně rozšířila svou výrobu až na současnou úroveň, kdy vyrábí širokou škálu nástěnných kondenzačních kotlů, stacionárních kotlů, kotlů na tuhá paliva a zásobníků teplé vody. Společnost je klasifikována jako středně velká firma rozkládající se na přibližně 5000 m2 zastavěné plochy a přibližně 1000 m2 nezastřešené plochy. Výroba kotlů probíhá ve vlastních výrobních halách a má vlastní vývoj, konstrukci, prodej a export na zahraniční trhy.

Profil a vize společnosti

"Hlavním cílem a filozofií společnosti je vyvíjet špičkové výrobky s nejvyšší kvalitou, funkčností a designem, které dosahují nejvyšší účinnosti spalování s ohledem na životní prostředí při zachování přijatelné ceny."

Společnost ATTACK a portfolio produktů

Nabízíme široký výběr produktů, které se liší podle typu paliva a výkonu. Všechny kotle jsou vybaveny komponenty od světových výrobců, vyráběny nejmodernějšími technologiemi, výroba je řízena kamerovými a počítačovými systémy a testována nejmodernějšími zařízeními a metodami. V každé skupině je široký výběr modifikací i provedení. Kotle jsou určeny především pro vytápění rodinných domů, bytů, ale i větších provozoven. Profil společnosti zahrnuje portfolio zahrnující kotle na biomasu, plyn, elektřinu a příslušenství. Při výrobě kotlů využíváme obnovitelný zdroj energie, konkrétně fotovoltaické panely o výkonu 200 kWp, které poskytují dostatek elektřiny pro výrobu.

Vývoz a servis
Společnost ATTACK vyváží své výrobky do více než 51 zemí světa. V současné době vyvážíme naše výrobky do všech zemí EU, Ruska, USA, Kanady a Nového Zélandu. V zahraničí je největší poptávka po moderních zplynovacích kotlích na dřevo a pelety a kombinovaných kotlích, které jsou v současné době velmi žádané v Evropě a na americkém kontinentu, ale také po stacionárních plynových kotlích, které nás spolehlivě reprezentují až na Sibiři.

Speciální přístup ke každému zákazníkovi, vstřícné jednání a spolehlivost rychle přerůstají ve vzájemnou důvěru, která nám zajišťuje neustálý růst zákazníků v dalších zemích.

Naši servisní partneři jsou školeni v našem vlastním školicím středisku, které je vybaveno produkty používanými v reálném provozu. Naši partneři jsou školeni ve dvou fázích, teoretické a praktické, kde mají možnost teoretickou část vyzkoušet v praxi a vše si vyzkoušet na produktech.ATTACK, s.r.o. pokrývá servisní sítí celé území Slovenska. V případě poruchy vám může pomoci až 705 servisních organizací, jejichž odborně vyškolení servisní technici si v krátké době poradí s poruchou jakéhokoli výrobku ATTACK pro vytápění domů, bytů nebo provozoven.

Profil společnosti - Výzkum a vývoj
Společnost ATTACK, s.r.o. má vlastní výzkumné a vývojové centrum, kde vývojoví a techničtí pracovníci společnosti každoročně inovují a připravují nová tepelná zařízení. Při vývoji je kladen důraz na snadnou obsluhu zařízení, moderní design, šetrnost k životnímu prostředí a minimální rozměry. Všechny výrobky jsou navrženy a vyvinuty v souladu s příslušnými normami, specifikacemi, právními a jinými předpisy. Výběr komponentů pro výrobky ATTACK® podléhá nejpřísnějším kritériím a mohou být použity pouze spolehlivé a dlouhodobě osvědčené komponenty a materiály od renomovaných dodavatelů.

Společnost ATTACK, s.r.o. při vývoji nespolupracuje s jinými výrobci, ale vždy se snaží být o krok napřed před konkurencí.

ATTACK - Certifikáty a ocenění

Společnost ATTACK, s.r.o. je držitelem certifikátu kvality ISO 9001:

 • pro konstrukci a vývoj kotlů,
 • pro výrobu kotlů,
 • servis zařízení a kotlů

Klademe velký důraz na kvalitu našich výrobků. Od roku 2003 jsme držiteli certifikátu řízení kvality ISO 9001. Tento certifikát kvality podle mezinárodních směrnic osvědčuje činnosti v oblasti výzkumu a vývoje, výroby, konstrukce a provozu plynových zařízení. Certifikát o schválení byl schválen a udělen prestižní londýnskou auditorskou společností Lloyd's Register Quality Assurance.

O náročnosti požadavků kladených na společnost svědčí nutnost obhájit certifikát od certifikační společnosti LRQA každé tři roky.

Tento systém řízení kvality ukazuje na progresivitu a pozitivní přístup společnosti ATTACK, s.r.o. k zákazníkovi, kterému dokazuje svou kvalitu ryze slovenské tradiční společnosti.Systém řízení také podtrhuje strategii společnosti, která vede k jejímu dodržování, dalšímu rozvoji a zlepšování.Všechny výrobky ATTACK® jsou výrobky prémiové kvality vyráběné nejmodernější technologií na základě nejnovějších výzkumů. Výrobky mají certifikáty CE, TÜV a GOST od renomovaných světových zkušeben.

Pravidelně se účastníme domácích i zahraničních výstav tepelné techniky, kde společnost získala řadu ocenění od čestných uznání až po zlaté medaile.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.