Internetový velkoobchod

Vaillant multiMATIC 700

Kód: 0020171316
Akce
Značka: VAILLANT
5 459 Kč –19 %
va multimatic700-mall
5 459 Kč –19 % 4 405 Kč / ks
4 až 7 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vaillant multiMATIC 700
- drátový programovatelný univerzální ekvitermní digitální regulátor

 • pro jeden přímý topný okruh
 • s možností rozšíření řídicích funkcí pomocí modulů VR 70, VR 71 a VR 91
 • Funkce triVAI (výpočet nejefektivnějšího způsobu vytápění, plyn/elektřina - srovnání nákladů)
 • Intuitivní ovládání díky přehledné navigaci v menu a podsvícenému textovému displeji
 • Ve spojení s VR 920 modulem pro internetovou komunikaci umožňuje VR 920 ovládat ohřívač prostřednictvím chytrého telefonu a tabletu - ať jste kdekoli
 • Univerzální použití v kombinaci s téměř všemi topnými systémy Vaillant
Inteligentní řízení celého systému
Nový multiMATIC 700 systémový ekvitermní ovladač má čistý design a jednoduché a intuitivní ovládání pomocí otočného navigačního knoflíku. Je určen pro domácnosti, ale i pro složitější systémy. Lze jej použít v kombinaci s téměř všemi topnými systémy Vaillant. S použitím vhodných modulů jej lze použít i v kombinovaných hybridních systémech, včetně solárního vytápění a větrání s rekuperací tepla. Pro snadné ovládání je vybaven podsvíceným textovým displejem, který obsahuje ukazatel solárních zisků, ukazatel energetických zisků tepelného čerpadla a ukazatel spotřeby energie.
 
Pohodlné dálkové ovládání topení
Řídicí jednotka multiMATIC 700 je naprogramována tak, aby poskytovala vysoký komfort a účinnost pro domácnost. Pokud je topný systém kombinován s internetovým komunikačním modulem VR 920, lze jej snadno ovládat na dálku - přes Wi-Fi připojení a aplikaci multiMATIC pro chytré telefony a tablety. Přednastavené profily, jako je "Doma", "Noc" nebo "Mimo domov", usnadňují ovládání systému podle individuálních potřeb. Další výhoda: možnost dálkové diagnostiky a optimalizace provozu ohřívače na základě smlouvy s příslušným servisním technikem Vaillant, což šetří čas i peníze.

Parametry

 • Týdenní rozvrh: ano
 • Podpora plynulé regulace výkonu: ano
 • Digitální/podsvícený displej: ano/ano
 • Příjem časového signálu: ano
 • Max. Počet topných okruhů pomocí rozšiřujících modulů: 9
 • Instalace kotle: ano
 • Obousměrná komunikace (kotel - regulátor): ano
 • Počet regulovaných kotlů: 1
 • Termální dezinfekce nádrže: ano
 • Aktivace prostorového senzoru: ano
 • Funkce dovolená: ano
 • Oznámení o potřebě pravidelného přezkumu: ano
 • Zobrazení venkovní teploty: ano
 • Komunikační rozhraní: eBus
 • Systém vysoušení podlahy: ano
 • Ovládání solárního systému: ano
 • Časový program pro TV a cirkulárku: ano
 • Provozní napětí: 24 V
 • Bezdrátové připojení: ne
 • Průřez připojení vodičů: 2 x 0,75 [mm2]
 • Rozměry (šířka x výška x hloubka): 147 x 115 x 50 [mm]

Doplňkové parametry

Kategorie: regulace Vaillant
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg
Napájací tlak plynu: z el. sítě, z kotle
Napájecí tlak plynu: z el. sítě, z kotle
Prevedenie komína: drátový
Profil topného žebříku: týdenní program
Profil vykurovacieho rebríku: týdenní program
Provedení komína: drátový

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti

Skupina Vaillant je synonymem pro vytápění a přípravu teplé vody s důrazem na kvalitu, spolehlivost a uživatelský komfort. Její výrobky tepelné techniky jsou zastoupeny ve více než 100 zemích světa. Spojuje značky Vaillant, Saunier Duval, AWB, Bulex, DemirDöküm, Glow worm, Hermann Saunier Duval a Protherm. Každá z těchto značek má rozsáhlé zkušenosti s výrobou topných zařízení, protože většina z nich působí v tomto segmentu již více než 80 let. Značka Vaillant, která je na trhu již 140 let, však patří k největším a nejvýznamnějším. Dlouhodobě zaujímá vedoucí postavení na trhu a je průkopníkem ve vývoji a inovacích topenářské techniky v Evropě. Skupina Vaillant Group vybudovala rozsáhlou síť prodejen a tisíce spokojených zákazníků po celém světě.

Rozsáhlé portfolio skupiny Vaillant zahrnuje moderní technologie vytápění, které jsou energeticky účinné, efektivní a přispívají k ochraně životního prostředí. Díky široké nabídce produktů a modelů si každý zákazník najde přesně to, co potřebuje. Nabídka zahrnuje závěsné a stacionární kotle, zásobníky teplé vody a elektrické spotřebiče. Na trhu závěsných kotlů je společnost dokonce jedničkou v Evropě s tržním podílem 26 %. Skupina Vaillant se nespecializuje pouze na vývoj a výrobu kotlů, ale její portfolio výrobků zahrnuje také technologie obnovitelných zdrojů energie, jako jsou solární systémy a nejmodernější tepelná čerpadla a klimatizace. Uživatelům nabízí také rekuperační nebo kogenerační jednotky nebo zeolitová tepelná čerpadla.

Skupina Vaillant myslí každý den dopředu a nabízí individuální řešení pro každou potřebu a každý typ energie. Její úspěch je založen také na výzkumu a vývoji, který je vždy v souladu s přáními zákazníků. Oddělení výzkumu a vývoje společnosti je jedním z největších a především jedním z nejkreativnějších oddělení v tomto segmentu. Vývojový tým neustále pracuje na nových zařízeních a technologických systémech, které se stále snadněji ovládají a které již splňují požadavky budoucnosti. Ať už jde o energetická řešení budoucnosti nebo o nejlepší způsob využití fosilních paliv, skupina Vaillant se snaží předvídat nové trendy a být vždy o krok napřed. O tom svědčí skutečnost, že každý rok je přihlášeno až 100 nových patentů. Při výrobě klade společnost největší důraz na dosažení nejvyšší kvality kotlů, která představuje dokonalost do nejmenšího detailu.

Skupina Vaillant je zastoupena ve většině zemí světa. Výjimkou není ani Slovensko, kde sídlí společnost Vaillant Group Slovakia, s. r. o., která zastupuje značky Vaillant a Protherm. Topná zařízení skupiny Vaillant se vyrábějí v sedmi výrobních závodech, z nichž dva se nacházejí v naší zemi. Tyto továrny dohromady zaměstnávají více než 1300 lidí. Výrobní závod Protherm ve Skalici se specializuje na výrobu elektrických a stacionárních kotlů všech značek skupiny Vaillant. Disponuje také vlastním vývojovým centrem, které patří k nejmodernějším v Evropě. Druhým výrobním závodem na Slovensku je Vaillant Industrial Slovakia v Trenčianských Stankovcích, který vyrábí moduly pro závěsné kotle pro celou skupinu.

 

Historie společnosti Vaillant

Historie společnosti Vaillant sahá až do roku 1874, kdy ji v německém Remscheidu založil Johann Vaillant. Od té doby je společnost Vaillant lídrem v oblasti vytápění a větrání.

Historie společnosti Vaillant 

1874 Společnost zakládá instalatér Johann Vaillant.

1894 Získal patent na vynález plynového ohřívače vody s uzavřeným systémem.

1899 Je zaregistrováno logo společnosti, velikonoční zajíček.

1905 Vývoj závěsného ohřívače vody, patentovaného pod názvem "Geyser".

1924 Vývoj závěsného kotle pro vytápění.

1955 Miliontý vyrobený spotřebič od konce druhé světové války.

1960 Zahájení výroby elektrických spotřebičů.

1967 Vývoj kombinovaného závěsného kotle.

1974 Od roku 1974 se prodalo 11 milionů spotřebičů.

1992 Založení dceřiných společností v Československu, Maďarsku, Polsku a Turecku.

1993 Po rozdělení Československa je na Slovensku zřízena samostatná obchodní kancelář.

1999 125. výročí založení společnosti, 40 milionů prodaných spotřebičů za celou historii.

2001 Vzniká skupina Vaillant Group, která zastupuje osm významných výrobců topných zařízení v Evropě, včetně výrobce kotlů Protherm na Slovensku.

2003 Výrobní závod skupiny Vaillant ve Skalici se specializuje na výrobu stacionárních kotlů pro ostatní značky skupiny VG.

2004 Skupina Vaillant otevírá v Trenčíně na Slovensku nový výrobní závod na výrobu hydraulických skupin pro závěsné kotle.

2009 10 000 000 modulů pro topná zařízení vyrobených v závodě VG Trenčín.

Velikonoční zajíc v logu - navržený pro úspěch společnosti

Kolem stojí růžoví skřítci a roztomilá zvířátka a obdivují zázrak v podobě vajíčka. Johann Vaillant je touto scénou fascinován a rozhodne se koupit obraz i autorská práva. Pro Vaillanta to znamená založení značky a obrovský úspěch.

Velmi výrazný profil značky

Od roku 1899 zdobí tento motiv všechny výrobky, katalogy a brožury. Během několika málo let si společnost Vaillant vybudovala vynikající pověst, která se rozšířila po celém Německu a dokonce i mimo něj. Vaillant dal svému logu jasné linie a kontury. Ústředním motivem zůstává "zajíc ve vejci", ale přidává se slovo "Vaillant". 

Mnoho Němců ví, že zajíc Vaillant patří společnosti se sídlem v Severním Porýní-Vestfálsku. Navíc: více než 70 % všech Němců slyšelo o společnosti Vaillant. V Rakousku a Nizozemsku dosahuje společnost podobných výsledků pro svou image.

Udržitelnost 

Jako perspektivní rodinný podnik přijímáme zvláštní odpovědnost za životní prostředí, za naše zaměstnance a za společnost. Věříme, že ekonomický úspěch, udržitelný a ziskový růst jsou neoddělitelně spjaty s dodržováním sociálních a environmentálních standardů.

Abychom tento závazek splnili, zavázali jsme se plnit naše aktivity v oblasti udržitelnosti v rámci strategických cílů S.E.E.D.S. Program (Udržitelnost v oblasti životního prostředí, zaměstnanců, rozvoje a produktů a společnosti). Definice této oblasti zaměření vychází z komplexního chápání udržitelnosti, v němž zohledňujeme také klíčové otázky našich hlavních činností.

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení