Internetový velkoobchod

Protherm Gepard 23 MOV

Kód: 0010016287
23 771 Kč –27 %
722 protherm gepard 23 mov
23 771 Kč –27 % 17 459 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nízkoteplotní (klasický) plynový kotel Protherm Gepard 23 MOV s průtokovým ohřevem TUV.

Konverze : komín, do komína

Moderní design nízkoteplotního plynového kotle GEPARD s novým ovládacím panelem a přepracovaným LCD displejem, který slouží k zobrazení potřebných informací o provozu kotle a k nastavení provozních parametrů.

Vlastnosti kotle GEPARD:

  • Verze MOV - komínová verze
  • Průtokový způsob ohřevu teplé vody v deskovém výměníku
  • Rozměry: 740x410x315 mm
  • Výkon: od 8,5 kW do 23,3 kW
  • Nová hydraulická sestava, která díky lepší dostupnosti komponentů usnadňuje opravy
  • LCD displej
  • komunikace s eBus
  • Equitermní regulace
  • Funkce: léto/zima, dovolená
  • Možnost instalace kotle na připojovací rampu dodávanou jako příslušenství

Servisní příručku si můžete stáhnout zde: PROTHERM-Servisne-skolenie-Gepard-2015.pdf (8 463 kB)

Doplňkové parametry

Kategorie: Protherm
Záruka: 2 roky
Zvuková izolace: Produkt nahrazen novým, https://468714.myshoptet.com/protherm-gepard-condens-18-25-mkv/
Zvuková izolácia: Produkt nahrazen novým, https://468714.myshoptet.com/protherm-gepard-condens-18-25-mkv/
Produkt nahradený novým: https://468714.myshoptet.com/protherm-gepard-condens-18-25-mkv/
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora 2.3.2022 10:14
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaké plynové kotle jsou nejlepší co se týče úspory energie nebo účinnosti? Slyšel jsem, že jsou dobré kondenzační kotle na plyn... děkuji za odpověď
Odpovědět
A Avatar autora 2.3.2022 10:14
Dobrý den. Bohužel ale v nabídce máme jen kondenzační kotle. Pěkný den.
V Avatar autora 2.3.2022 10:13
seženu ještě nekondenzační kotel s ohřevem vody a spaliny do zdi mimo komín ? Např. Protherm Panter nebo Gepard apod. ?
Odpovědět
A Avatar autora 2.3.2022 10:14
Dobrý den. Bohužel, ale v nabídce už máme jen kondenzační kotle. Pěkný den.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti

Společnost Protherm Production patří do skupiny Vaillant a je výrobcem topné techniky pro mnoho zemí Evropy, Asie a Afriky. Vyrábí kotle značek Vaillant a Protherm pro slovenský trh. Protherm Production není jen výrobní závod. Jeho součástí je také nejmodernější vývojové centrum, testovací centrum a distribuční a logistické centrum pro střední a východní Evropu.

Počátky společnosti sahají do roku 1991, kdy působila jako prodejce topné techniky v Praze. Výroba ve Skalici byla nejprve zahájena v závodě Didaktik, odkud byla v roce 1999 přesunuta do prostor současného závodu. V roce 2001 se stala součástí německé skupiny Vaillant.

Skupina Vaillant zaměstnává na Slovensku více než 1 800 lidí. Kromě závodu ve Skalici vlastní také společnost Vaillant Industrial Slovakia v Trenčianských Stankovcích, která vyrábí hydromoduly a potrubí. Prodejní organizací pro slovenský trh je společnost Vaillant Group Slovakia, která také zajišťuje další péči o zákazníky a servis nabízených výrobků.

Skupina Vaillant má více než 140letou historii a více než 2 000 patentů. Je lídrem a průkopníkem v oblasti topenářské techniky v Evropě. Po celém světě má 10 výrobních závodů (osm v Evropě, po jednom v Turecku a Číně) a více než 12 000 zaměstnanců. Vyrábí značky Vaillant, Protherm, Saunier Duval, Bulex, AWB, DemirDöküm, Glow-Worm a Hermann.

Milníky ve výrobě Protherm2017 - Rekord: půl milionu výrobků vyrobených v roce 2017

2016 - Otevření nového návštěvnického centra

2015 - Otevření nového testovacího centra

2013 - Založení centrálního logistického skladu East Hub

2011 - Zahájení výroby závěsných nekondenzačních kotlů

2005 - Specializace na všechny stacionární kotle

2001 - začlenění do německé skupiny Vaillant Group

2000 - zahájení výroby na třech montážních linkách

Výroba

Společnost Protherm Production vyrábí široký sortiment kotlů a zařízení pro ohřev teplé vody. Patří mezi ně závěsné a stacionární, kondenzační a nekondenzační kotle, elektrické kotle, elektrické ohřívače vody a vnitřní jednotky tepelných čerpadel. Závod Skalica vyrábí produkty těchto značek:

Začátek výroby v rekonstruovaných prostorách současného sídla společnosti se datuje do roku 2000, kdy se na třech výrobních linkách vyrábělo 51 000 kusů finálních výrobků ročně. Postupem času se výroba neustále rozšiřovala až do dnešní podoby. Přibyly nové projekty a byly postaveny nové výrobní linky. V současné době závod ve Skalici vyrábí více než 710 000 výrobků ročně. Široká škála zařízení se vyrábí pro země Evropy, Asie a Afriky. Nejvíce se vyváží do Německa, Ruska, Belgie, Turecka a Itálie.
Společnost Protherm Production používá nejmodernější elektronické pracovní postupy, které umožňují relativně snadnou montáž topných zařízení na linkách. Pracovní postup na obrazovkách LCD provádí zaměstnance celým procesem montáže, a to jak textově, tak obrazově. Tento inteligentní elektronický systém usnadňuje výrobu a pomáhá předcházet chybám. Při nesprávném použití součásti nás upozorní a zastaví montáž výrobku na lince.

Výrobní haly závodu Skalica jsou světlé, čisté a bez hluku. Cílem společnosti Protherm Production je stát se ekologickou výrobní společností, a proto investuje značné prostředky do ekologických řešení, inovací a zaměřuje se na úsporu energie.

Vývojové centrum

Společnost Protherm Production má jedno z nejmodernějších vývojových center v Evropě. Společnost disponuje nejmodernějším vývojovým centrem s výkonnými pracovními stanicemi, moderní laboratoří a vysoce kvalitním vybavením. Členové vývojového týmu se podílejí především na modernizaci stávajících kotlů a zavádění nových, výkonnějších modulů. Zde se rodí nápady na nové, efektivnější výrobky, optimalizuje se design s cílem zvýšit kvalitu při zachování nebo snížení ceny, zohledňují se nové technologie a jejich implementace. Kromě toho se v celé skupině Vaillant provádějí vylepšení stávajících kotlů.

Hlavními úkoly vývojového centra v závodě Protherm Production je vývoj hydraulických modulů pro kotle, plynové kondenzační a nekondenzační kotle a elektrokotle. K dispozici je také tým pro udržovací inženýrství a tým pro řízení projektů a produktů. Konečný design výrobku je výsledkem úzké spolupráce mezi vývojovými pracovníky společnosti Protherm Production a vývojáři z ostatních společností skupiny.

V rámci vývojového centra byla nedávno vytvořena nová oddělení. Jedním z nich je oddělení duševního vlastnictví, jehož úkolem je registrovat nové patenty. Rozšířili jsme také skupinu simulačního inženýrství, kterou tvoří odborníci na simulace CAE.

Vývojové centrum má v současné době 63 zaměstnanců. Jeho součástí je také rozšířená prototypová dílna a nejmodernější testovací centrum. To, co naši vývojáři navrhnou, se dokončí v prototypové dílně, otestuje v laboratoři a nakonec se zavede do sériové výroby.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení