Internetový velkoobchod

Bergen Master Line Plus 45

Kód: NC-2695
101 466 Kč –33 %
63113 bergen master line plus 45
101 466 Kč –33 % 68 346 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kondenzační kotel Bergen Master Line Plus 45 s připojením zásobníku

 

 

Nová řada nástěnných kondenzačních kotlů Bergen Master Line Plus 45, modulace výkonu od 18 %, nucený odvod spalin, kvalitní výměník tepla ze slitiny Al-Si na zemní plyn a propan, téměř bezhlučný. Jednotná velikost 50 x 500 x 75 cm.

 

Včetně čerpadla, odvod spalin/ přívod vzduchu 80 mm

 

  • Výkon: 8,9 - 43 kW
 
Výhody:
 
  • velmi kompaktní design
  • tichý provoz
  • neobvykle vysoká účinnost
  • bezchybný provoz
  • možnost širokého nasazení
  • údržba a jednoduchost. provoz

Řada kotlů Bergen Master Line 45 až Bergen Master Line 115 jsou vysoce účinné kondenzační kotle s vysokým výkonem určené k zavěšení na stěnu. Patří do nejvyšší třídy nejen z hlediska vynikajících funkcí, ale také z hlediska uživatelské přívětivosti a možností nasazení. Protože jsou lehké a velmi kompaktní, není problém pro ně najít vhodné místo.

 
 
Záruky
 
Kotle Bergen Master Line jsou vybaveny výměníky tepla z hliníkové slitiny v monoblokovém provedení. Hliník je materiál s mnoha výhodami. Technologie Al výměníku tepla se používá ve většině vysoce účinných kotlů vyráběných v Holandsku. Tato technologie je osvědčená a důvěryhodná. Tomu odpovídá i dlouhodobá záruka na výměník tepla kotle poskytovaná po dobu 10 let. Na všechny ostatní díly kotle se vztahuje záruka
2 roky.
 
 
Značka kvality Gaskeur
 
Kotle Bergen produkují minimální emise nečistot NOx a CO ve spalinách, které jsou příčinou kyselých dešťů a skleníkového efektu. Kotle Bergen HR splňují všechny požadavky na ekologické normy, např. ‘Gaskeur SV’. Všechny kotle jsou také označeny podle účinnosti příslušnou značkou.‘Gaskeur HR 107’ je nejvyšší skupina účinnosti, do které lze teplovodní kotel zařadit.
 
 
Sofistikovaný systém
 
Kotle Bergen Master Line 30, 45, 65, 85 a 115 nabízí všechny očekávané výhody pro podlahové vytápění jako žádné jiné. Pro aplikaci je k dispozici široká škála
příslušenství (např. modulační ovládání). Kotle lze kombinovat do kaskádových systémů, pak je vytápění nejen snadné, ale také zabírá velmi málo místa.
 
 
Řada Master Line
 
Kotle Bergen Master Line 30, 45, 65, 85 a 115 jsou součástí široké řady kondenzačních kotlů s vlastní filozofií a technickým řešením. Tato praxí
osvědčená koncepce zahrnuje kotle s variabilním výkonem od 4,4 do 114 kW. Kotle Master Line v sobě spojují všechny výhody, které byste u svého kotle chtěli najít.
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bergen
Záruka: 2 roky
Zvuková izolace: Produkt nahrazen novým, https://468714.myshoptet.com/protherm-gepard-condens-12-mko/
Zvuková izolácia: Produkt nahrazen novým, https://468714.myshoptet.com/protherm-gepard-condens-12-mko/
Produkt nahradený novým: https://468714.myshoptet.com/protherm-gepard-condens-12-mko/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.