Internetový velkoobchod

Bosch CR 10

Kód: 7738111105
1 673 Kč –17 %
mall
1 673 Kč –17 % 1 395 Kč / ks
Skladom (4 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bosch CR 10 - jednoduchý prostorový regulátor

  • pro jeden nesmíšený topný okruh
  • může být také použit jako dálkové ovládání pro řídicí jednotku CW 400 nebo také pro ovládání zón ve spojení s modulem MZ 100 (max. 3 x CR 10 pro jeden modul)
  • displej zobrazuje pokojovou teplotu nebo kód poruchy
  • vhodný ke kotlům: Cerastar, Ceramini, CerapurCompact, CerapurSmart, CerapurComfort, CerapurAcu, CerapurAcuSmart, CerapurModul, Condens 9000i a 2300i

  Doplňkové parametry

  Kategorie: regulace Bosch, Junkers
  Záruka: 2 roky
  Hmotnost: 1.05 kg
  Napájací tlak plynu: z el. sítě, z kotle
  Napájecí tlak plynu: z el. sítě, z kotle
  Prevedenie komína: drátový
  Profil topného žebříku: denní program
  Profil vykurovacieho rebríku: denní program
  Provedení komína: drátový
  Rozměr kartonu: 23 x 82 x 82 mm
  Rozmer kartónu: 23 x 82 x 82 mm
  Zvuková izolace: Brutto váha, 1,05 kg
  Zvuková izolácia: Brutto váha, 1,05 kg
  Brutto váha: 1,05 kg
  Netto váha: 1,05 kg
  EAN: 4057749376657

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole:

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole:

  O společnosti

  Již více než 125 let dodáváme na trh účinná, snadno použitelná a spolehlivá zařízení, která zajišťují teplo a útulnost lidských domovů. V současné době nabízí společnost Bosch Thermotechnika svým zákazníkům po celém světě řešení pro vnitřní klima, teplou vodu a decentralizované řízení energie.

  Od roku 1932 spojuje značky Junkers a Bosch silné partnerství. Fúze umožnila spojit tradiční řemeslnou výrobu s nejmodernějšími technologiemi. Dnes se pod značkou Bosch soustředíme na budoucnost s technologií inteligentních budov, v níž hraje důležitou roli tepelná technika.

  Tradiční značka Junkers však zůstává zachována, protože historie, tradice a zkušenosti s díly Junkers jsou i nadále součástí každého výrobku značky Bosch. Junkers je pro nás symbolem více než 120 let osvědčené technologie a nejvyšší kvality; jsme hrdí na to, že jsme této značce vytvořili památník s vlastním muzeem. V areálu Wernau představujeme pokračování historie a životního díla zakladatele Huga Junkerse.

   

  Historie 

  V roce 1886 založil Robert Bosch ve Stuttgartu "Dílnu pro jemnou mechaniku a elektrotechniku". Tak se zrodila dnešní globálně působící společnost. Od samého počátku byly charakteristickými znaky společnosti inovace a společenská odpovědnost.

  1886-1905 - Historie firmy Bosch začíná mnoha prvními kroky. Krok k nezávislosti, na automobilový trh, na trhy mimo Německo a do hlavní výrobní haly.

  1906 - 1925 - První astronomický celosvětový vzestup společnosti nemilosrdně přerušila první světová válka, po níž se Bosch musel transformovat a zaměřit na inovace, aby se vyrovnal s jejími důsledky.

  1926 - 1945 - Bosch se s rychlostí hospodářské krize a diktátem národního socialismu vyrovnal silou inovace a vytrvalosti, dokud druhá světová válka nepřinesla opět obrovské výzvy.

  1946-1959 - Na konci druhé světové války přišel Bosch podruhé o své mezinárodní pobočky. Velká část jeho výrobních zařízení ležela v troskách. Následující dvě desetiletí byla věnována rekonstrukci, ale také pronikání do nových oblastí podnikání.

  1960-1989 - Období mezi 60. a 80. lety 20. století bylo ve znamení transformace společnosti Bosch, která ji proměnila v diverzifikovanou skupinu samostatně řízených divizí, globální společnost a lídra na trhu automobilové elektroniky.

  1990 - 2016 - Padla železná opona, v Asii se objevily nové trhy a software otevřel společnosti Bosch nové příležitosti. Poslední tři desetiletí s sebou přinesla rychlé změny v ekonomice, kterým musí společnost čelit.  We are Bosch

  Naše poslání vysvětluje, co nás vede, co máme společného a za čím si stojíme. Chceme ve světě zanechat trvalou stopu - stopu vytvořenou jedinečným, výjimečným týmem.

  Naše hodnoty - na čem stavíme

  Naše hodnoty odrážejí způsob, jakým podnikáme: Naše profesionální etika při jednání s obchodními partnery, investory, zaměstnanci a společností.

  Zaměření na budoucnost a výsledky

  Zaměřujeme se na výsledky. To nám umožňuje zajistit naši budoucnost a zároveň
  vytváří pevný základ pro společensky prospěšné projekty naší společnosti a nadace.
  Nadace Roberta Bosche.

  Odpovědnost a udržitelnost

  Jednáme hospodárně a odpovědně v zájmu celé společnosti a životního prostředí.

  Iniciativa a důslednost

  Jednáme iniciativně, přebíráme obchodní odpovědnost a důsledně sledujeme své cíle.

  Otevřenost a důvěra

  Důležitá témata naší společnosti sdělujeme včas a otevřeně. To je nejlepší základ pro vztah založený na důvěře.

  Spravedlnost

  Ve vzájemných vztazích a s obchodními partnery považujeme vzájemnou korektnost za předpoklad našeho úspěchu.

  Spolehlivost, důvěryhodnost, zákonnost

  Slibujeme pouze to, co můžeme splnit. Dohody přijímáme jako závazné a ve všech našich obchodních transakcích respektujeme a dodržujeme zákony.

  Rozmanitost

  Vážíme si rozmanitosti a podporujeme ji, protože nás obohacuje a je zdrojem našeho úspěchu.

   

  Bosch na Slovensku 

  Bosch měl v bývalém Československu první zastoupení již v roce 1920. Na podzim 1992 obnovila činnost v Praze a v následujícím roce otevřela svou první pobočku v Bratislavě.

  Společnost působí ve třech lokalitách na Slovensku a v roce 2020 zaměstnávala více než 1 000 zaměstnanců (k 31. prosinci 2020). Konsolidovaný obrat v roce 2020 činil 440 milionů eur.

  Regionální společnost zastupuje prodejní, marketingové a servisní aktivity společnosti.

  Výrobky a služby Bosch jsou navrženy tak, aby fascinovaly a zlepšovaly kvalitu života poskytováním inovativních a užitečných řešení. Společnost Bosch tak celosvětově nabízí technologie, které jsou "Made for Life".

  Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.