Internetový velkoobchod

Bergen Celcia 10

Kód: NC-2699
1 271 Kč –31 %
63125 bergen celcia 10
1 271 Kč –31 % 882 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bergen Celcia 10 Vstupní termostat pro vytápění

Vstupní termostat zapnuto/vypnuto. Bergen Celcia 10 - výkon kotle se nastavuje na základě rozdílu mezi topnou a vratnou větví a nastavenou teplotou vytápění. Po připojení čidla venkovní teploty ke kotli se k řízení kotle používá vnitřní topná křivka kotle.

Bergen Celcia 10 je malé ovládání, které z vašeho kotle dostane to nejlepší. Díky rychle přístupným a snadno pochopitelným funkcím pro úsporu energie je Celcia 10 jedinečně vhodná k tomu, aby vám pomohla dosáhnout maximálního komfortu při nejnižších nákladech. Je samozřejmé, že regulace je dokonale přizpůsobena všem kotlům Bergen. Ať už jej použijete s malým kotlem Bergen Aqua Silver, nebo s výkonnějším kotlem Bergen Master Line, vždy vám zaručí ten nejefektivnější provoz, aniž by to bylo na úkor vašeho pohodlí. Regulace komunikuje s kotlem prostřednictvím protokolu OpenTherm a může pracovat jako pokojový termostat (udržuje teplotu v místnosti podle nastavené hodnoty) nebo v ekvitermním režimu (určuje velikost teploty vytápění v závislosti na venkovní teplotě). Nejdůležitější funkcí každé regulace vytápění je zajistit, aby teplota ve vaší domácnosti byla vždy taková, jakou si přejete. U chladničky Bergen Celcia 10 to není žádný problém: sama se přizpůsobuje okolním podmínkám, takže vždy udržuje požadovanou teplotu.

Jednoduché ovládání
Přes množství dostupných funkcí je ovládání velmi jednoduché. Celcia 20 má otočný volič, kterým se přepínají hlavní funkce ovládání. Pro program vytápění můžete použít připravené nastavení nebo si můžete vytvořit vlastní program, který lze zadat podle postupu s logickým sledem kroků v nabídce. Kromě programu vytápění jsou k dispozici funkce, které ještě více usnadňují udržování požadované teploty. Například funkce „Krb“ umožňuje nastavit výkon kotle v případě, že máte zapálený krb a užíváte si sálavého tepla přímého ohně. Díky automatickému přepínání mezi letním a zimním časem se nemusíte starat o přeprogramování ovládání při každé změně času. Celcia 20 to zvládne sama. Také příjezd do vytápěného domu po skončení dovolené je příjemnou a snadno proveditelnou záležitostí, stačí nastavit regulaci na příslušný počet dní, kdy je dům temperován jen střídmě a před vaším příjezdem je pouze vytopen. A že vlastně nevíte, kdy se vrátíte? Nevadí. Jednoduchým rozšířením ovládání o modul Gateway můžete nastavovat a ovládat teplotu pomocí mobilního telefonu nebo ovládat ovládání pomocí speciálního programu z notebooku.

Doplňkové parametry

Kategorie: originální ovládání pro kotle
Záruka: 2 roky
Zvuková izolace: Produkt nahrazen novým, https://468714.myshoptet.com/protherm-gepard-condens-12-mko/
Zvuková izolácia: Produkt nahrazen novým, https://468714.myshoptet.com/protherm-gepard-condens-12-mko/
Produkt nahradený novým: https://468714.myshoptet.com/protherm-gepard-condens-12-mko/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.