Sinclair

O společnosti 

Naší hlavní předností je nabídka kvalitních výrobků za přijatelné ceny. Zásadní je pro nás poměr výkon/cena/kvalita. Máme široký sortiment výrobků s velmi dobrou skladovou dostupností po celý rok. Klademe důraz na prodejní a poprodejní servis, rychlou distribuci náhradních dílů, flexibilní technickou podporu a poskytujeme také technická a prodejní školení. Cílem společnosti SINCLAIR je přinášet pohodlí do života obyvatel naší modré planety a zároveň chránit životní prostředí. Díky velké pozornosti věnované výzkumu, vývoji, výrobě a testování dosáhly výrobky SINCLAIR vysoké úrovně kvality a spolehlivosti.

Když se rozhodnete pro koupi výrobku SINCLAIR, získáte nejen kvalitní výrobek pro pohodlí vašeho domova nebo pro profesionální použití, ale také partnera pro dlouhou životnost vašeho zařízení.

Jsme hrdí na naši technickou podporu a poprodejní servis. Naši techničtí specialisté jsou připraveni poskytnout zákazníkům veškerou podporu, kterou pro své výrobky potřebují. K tomuto účelu máme k dispozici informační linku, kde vám naši techničtí specialisté rádi poradí. Jsou připraveni vám spolehlivě a rychle pomoci s dotazy týkajícími se produktů, zapojení a instalace. Webové stránky výrobků SINCLAIR slouží jako online přehled výrobků, archiv a nabízíme ke stažení uživatelské příručky ke každému výrobku. Máme velké zásoby náhradních dílů a příslušenství pro výrobky a v případě potřeby jsme připraveni je rychle odeslat.

EKOLOGICKÉ INFORMACE

Klimatizace SINCLAIR obsahují fluorované skleníkové plyny (chladiva), na které se vztahuje Kjótský protokol. Díky zavedení nového ekologického chladiva R32 ve většině nástěnných klimatizací SINCLAIR se podařilo v letech 2017 až 2018 snížit potřebu emisních povolenek CO2 o 65 %. Tento ekologický trend budeme postupně rozšiřovat i na další kategorie našich výrobků. U mobilních klimatizací a odvlhčovačů SINCLAIR jsme dosáhli ještě výraznějšího pokroku v oblasti ochrany životního prostředí, protože obsahují čistě přírodní chladivo R290 Propan. Pro tento typ chladiva je potenciál GWP 3.

Myslíme na naši planetu, myslíme na klima, ve kterém budou vyrůstat naše děti a budoucí generace.

 

Žádné produkty značky Sinclair nebyly nalezeny...
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.