REGULUS

O společnosti 

Historie
Společnost Regulus byla založena v roce 1992 v Praze a od té doby se jí podařilo vybudovat stabilní českou firmu, která dnes ve svých dceřiných společnostech zaměstnává celkem více než 120 špičkových odborníků a kvalifikovaných pracovníků. Přesto se pracovnímu týmu daří udržovat přátelské vztahy rodinného podniku, což má velmi dobrý vliv na vynikající kvalitu našich výrobků a služeb.

Odborný technický servis
Díky našemu týmu odborníků na alternativní zdroje energie se nám podařilo navrhnout a realizovat velké množství projektů jak pro rodinné domy, tak pro velké projekty podle individuálních požadavků našich zákazníků. Stali jsme se tak jednou z nejvýznamnějších společností v oboru.

Kvalita
V roce 2006 společnost Regulus s.r.o. zavedla a udržuje systém řízení kvality, který splňuje požadavky normy ČSN EN ISO 9001:2009, viz certifikát ČSN EN ISO 9001:2009. Každý výrobek je v rámci výrobního procesu kontrolován, případně plně testován.
V roce 2012 získala společnost značku kvality Q-LABEL pro všechna tepelná čerpadla CTC. Od června 2017 jsou tepelná čerpadla jako jedna z prvních v České republice certifikována dobrovolnou a nezávislou evropskou certifikační značkou HP KEYMARK, která nahrazuje značku Q a další národní (např. francouzské nebo britské) značky kvality.

Spolupráce s globálními výrobci
Pod značkou Regulus prodáváme také výrobky významných světových výrobců. Díky vlastnímu zkušebnímu zařízení můžeme provádět testy nových výrobků. Proto můžeme na základě vlastních testů a měření zaručit vysokou kvalitu a spolehlivost výrobků, které zařazujeme do našeho sortimentu.

Vývoj vlastních produktů
Naše dlouholeté zkušenosti v oboru využíváme k vývoji vlastních produktů, které nejlépe splňují požadavky našich zákazníků. Některé z našich výrobků jsou dokonce patentově chráněny v tuzemsku i v zahraničí.

Naše výroba
Naše dlouhodobá spolupráce s českým výrobcem plynových kotlů vedla k tomu, že dnes je Ligas 100% dceřinou společností Regulus a vyrábí naše produkty místo plynových kotlů. To nám umožňuje výrazně zvýšit investice do vlastní výroby, abychom mohli nabízet kvalitní výrobky za příznivé ceny. Jsme jednou z mála evropských společností, které vyrábějí vlastní vakuové elektronkové kolektory v Evropě.  V roce 2019 došlo ke změně názvu na REGULUS Production s.r.o. a k přesunu sídla do větších prostor ve Stráži nad Nisou.

Síť montážních a servisních firem
Naše široká síť certifikovaných montážních firem zaručuje, že vždy bude někdo poblíž, kdo splní vaše požadavky. Naši montážní a servisní partneři procházejí odborným školením a zaručují, že váš systém bude správně nainstalován a bude efektivně fungovat.

Flexibilní dodávka
Díky modernímu skladovému hospodářství dodáváme našim zákazníkům flexibilně. Pokud si zboží objednáte dnes ráno, bude vám doručeno následující pracovní den kamkoli v České republice a na Slovensko.

Zahraniční zákazníci
V roce 1997 jsme založili dceřinou společnost Regulus-Technik s.r.o. v Prešově na Slovensku.
Kromě českého a slovenského trhu máme stále více zákazníků v mnoha evropských i mimoevropských zemích (Itálie, Španělsko, Francie, Německo, Švýcarsko, Nizozemsko, Velká Británie, Irsko, Švédsko, Polsko, Maďarsko, Rumunsko, Srbsko, Černá Hora, Bulharsko, Rusko, pobaltské republiky, USA, Uruguay, Alžírsko...) a objem našeho exportu stále roste. V roce 2013 jsme založili další dceřiné společnosti REGULUS POLSKA v Polsku a Regulus Romtherm v Rumunsku a v roce 2018 Regulus Wärmetechnik v Německu.

Informace
Nejmodernější produkty a technologie vyžadují nové znalosti. Našim zákazníkům jsme schopni poskytnout technické listy a příručky a proškolit je v našem školicím středisku.

Budoucnost
Regulus je dynamicky se rozvíjející společnost, která investuje do vývoje nových produktů a technologií. Snažíme se neustále zlepšovat naše služby zákazníkům a poskytovat lepší služby. Naším cílem je nabízet kvalitní výrobky za dostupné ceny a kvalitní technický servis. To zaručuje, že naše systémy budou vždy fungovat správně a efektivně a přinášet svým majitelům úspory. 

 

Regulus I Tepelná čerpadla, solární ohřev vody: Nové logo Regulus

5 položek celkem
29561 regulus tp 07
Regulus TP 07
Momentálně nedostupné
1 502 Kč

Programovatelný pokojový termostat TP07     Termostat TP07 umožňuje...

8180
28382 regulus tp 18
Regulus TP 18
Momentálně nedostupné
879 Kč

Elektronický pokojový termostat TP18     Jednoduchý elektronický...

7355
27128 regulus tp 39
Regulus TP 39
Momentálně nedostupné
1 013 Kč

Elektronický pokojový termostat TP39     Jednoduchý elektronický...

6299
7634 regulus tp 69
Regulus TP 69
Momentálně nedostupné
1 036 Kč

Pokojový elektronický termostat Regulus TP69 Jednoduchý elektronický pokojový...

11583
25949 regulus tp08
–44 %
Regulus TP08
Momentálně nedostupné
1 253 Kč

Programovatelný pokojový termostat TP08 Programovatelný pokojový termostat TP08...

6 298

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.