DAIKIN

O společnosti 

"Usilujeme o udržitelný růst a udržitelnou společnost prostřednictvím špičkových technologií a mimořádných lidských zdrojů." - Masanori Togawa, prezident a generální ředitel společnosti Daikin Industries, Ltd.

Vzduch je pro naši existenci nezbytný a naše úloha při jeho ochraně je stále důležitější. Od roku 1924 máme neutuchající touhu překonávat stále složitější výzvy v oblasti klimatizace, abychom se stali lídrem v oboru klimatizace. S využitím inovativních technologií nabízíme špičkové výrobky a systémová řešení, která lidem ve všech koutech světa zajišťují pohodlné a udržitelné vnitřní prostředí.

To je a vždy bude posláním společnosti Daikin.

 

Daikin Europe N.V.

Daikin Europe N.V. (DENV), jakožto dceřiná společnost ve stoprocentním vlastnictví společnosti Daikin Industries Limited, zastupuje řízení, vývoj, výrobu a prodej společnosti Daikin v Evropě, na Středním východě a v Africe. Sídlíme v belgickém Ostende a máme evropské výrobní závody v Plzni a Brně (Česká republika), Güglingenu (Německo) a Hendeku (Turecko).

Dnes se skupina Daikin Europe může pochlubit silnou prodejní sítí 17 poboček, 4 prodejními odděleními a celou sítí nezávislých distributorů a prodejních míst ve více než 50 zemích Evropy, Středního východu a Afriky (EMEA).

 

Daikin logo

Žádné produkty značky DAIKIN nebyly nalezeny...
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.