Internetový velkoobchod

DAIKIN

O společnosti 

"Usilujeme o udržitelný růst a udržitelnou společnost prostřednictvím špičkových technologií a mimořádných lidských zdrojů." - Masanori Togawa, prezident a generální ředitel společnosti Daikin Industries, Ltd.

Vzduch je pro naši existenci nezbytný a naše úloha při jeho ochraně je stále důležitější. Od roku 1924 máme neutuchající touhu překonávat stále složitější výzvy v oblasti klimatizace, abychom se stali lídrem v oboru klimatizace. S využitím inovativních technologií nabízíme špičkové výrobky a systémová řešení, která lidem ve všech koutech světa zajišťují pohodlné a udržitelné vnitřní prostředí.

To je a vždy bude posláním společnosti Daikin.

 

Daikin Europe N.V.

Daikin Europe N.V. (DENV), jakožto dceřiná společnost ve stoprocentním vlastnictví společnosti Daikin Industries Limited, zastupuje řízení, vývoj, výrobu a prodej společnosti Daikin v Evropě, na Středním východě a v Africe. Sídlíme v belgickém Ostende a máme evropské výrobní závody v Plzni a Brně (Česká republika), Güglingenu (Německo) a Hendeku (Turecko).

Dnes se skupina Daikin Europe může pochlubit silnou prodejní sítí 17 poboček, 4 prodejními odděleními a celou sítí nezávislých distributorů a prodejních míst ve více než 50 zemích Evropy, Středního východu a Afriky (EMEA).

 

Daikin logo

Žádné produkty značky DAIKIN nebyly nalezeny...
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení