Porovnání systémových desek

Porovnání systémových desek (polystyrén) pro podlahovku nebo podlahové topení, vytápění

Vážení zákazníci. Věříme, že vybrat vhodnou systémovou desku, nazývanou také polystyrén pro podlahové topení je někdy složité. Níže máte napsaný jednoduchý popis, který Vám pomůže rozhodnout se nebo zúžit výběr polystyrénu pro Váš dům, byt, chatu nebo jiný objekt.

 

U podlahového topení, kde je dostatek místa pro tloušťku podlahy 10cm, volte desky o tloušťce 5,8cm a nad horní část desky zhotovte cca 5,0 cm betonové mazaniny, což je optimum z hlediska vytápění. U podlahového vytápění, kde je problém s tloušťkou podlahy, volte desky menší tloušťky, případně použijte jen obyčejnou systémovou desku bez tepelně-izolačních vlastností, aby byla dodržena vzdálenost ukládání potrubí. V případě, že stavíte montovaný dům nebo dřevostavbu, vhodná konstrukce pro podlahové vytápění je deska uhp 48 s roznášecím plechem tepla, bez použití mokrých procesů, což je u dřevostaveb důležité. Podrobnější popis jak zhotovit a navrhnout podlahové vytápění najdete v odseku "udělej si sám podlahové topení".

 

Ostatní technické parametry, rozměr, balení, detailní fotografie nebo pevnosti v tlaku, jsou k dispozici v detailním popisu jednotlivých polystyrénů.

 

Pes AVEA.CZ

Ale pokud máte všeho dost! Tak nám zavolejte: +420 724 126 943, +420 724 126 532, info@avea.cz

 

Poradíme Vám...

 

 

 

Popis systémových desek (polystyrénu):

 
Polystyrén pre podlahové kurenie, vykurovanie,

NEJPRODÁVANĚJŠÍ SYSTÉMOVÁ DESKA pro podlahové topení

Polystyrénová deska o celkové tloušťce 5,8cm je určená na podlahové topení pro prostory s vysokým zatížením na 1m², jako jsou sklady, garáže, obchodní prostory, apod. Nosnost a tepelně-izolační vlastnosti však plně vyhovují i pro rodinné domy a jiné obytné nebo administrativní prostory. Vzdálenost kladení potrubí Ø16-20 je vždy v násobku 7,5cm.

 

Polystyrénová deska o celkové tl. 5,8cm se svými tepelně-izolačními vlastnostmi a nosností je určena na běžné použití pro podlahové topení do prostor s nižším zatížením na 1m², jako jsou rodinné domy, obytné a administrativní prostory, apod. Vzdálenost při kladení potrubí Ø16-20 je vždy v násobku 7,5cm.
Polystyrén na podlahovku, podlahové vykurovanie Polystyrénová deska o celkové tl. 3,6cm pro podlahové vytápění je určená pro všechny druhy zatížení, ať už v rodinných domech, obytných prostorech nebo v průmyslových stavbách. Vzdálenost kladení potrubí Ø14-17 je vždy v násobku 5,0cm. Její předností je možnost použití všude tam, kde je malá tloušťka podlahy.
Systemova doska na podlahové kúrenie, montáž vykurovania Komfortní systémová deska jak s tepelně-izolační schopností, tak i s protihlukovou bariérou. Vhodná pro velmi vysoké zatížení na 1m², do průmyslových a výrobních hal, apod., s vysokými nároky na tepelnou izolaci a tvrdost, tichý provoz a nízkou kročejovou hlučnost. Tloušťka desky je 5,3cm, kladení potrubí Ø14-17 je v násobku 5,0cm
Systémová doska podlahove kurenie Tenká systémová deska o tl. 3,2cm určená pro všechny druhy zatížení v bytové i průmyslové oblasti. Vhodná všude tam, kde je velmi vysoký nárok na tepelnou izolaci a tvrdost, zatížení a kde je tloušťka podlahy malá. Ukládání potrubí je vždy po 5,0 cm o průměru Ø14-17
Polystyrenová fólia na podlahové kúrenie, vykurovanie, podlahovka a potrubie Systémová deska určená jen na fixaci potrubí, bez tepelně-izolačních vlastností. Vzdálenost ukládání potrubí je 5,0 cm o průměru potrubí Ø14-17. Poslouží všude tam, kde je třeba ochránit tepelnou izolaci před pronikáním tekutých částí do tepelně-izolačního podkladu, aby nedošlo k jeho znehodnocení.
Systemová doska na podlahové kúrenie, vykurovanie, podlahovku Izolační deska pro extrémně namáhané podlahy. Ideální do průmyslových hal a všude tam, kde jsou kladeny velmi vysoké nároky na zatížení a tepelnou izolaci. Povrchová fólie zabraňuje znehodnocení tepelné izolace tekutými složkami při zálivce. Na desku je možné použít jakoukoliv konstrukci podlahy včetně výstuže a potrubí
Polystyrén na suchú podlahu, podlahové kúrenie, suchú podlahovku Tepelně-izolační deska tl. 3,0 cm určená pro montáž podlahového vytápění bez mokrých procesů. Volně se položí na podklad a pro kvalitní roznos tepla do stran se do rýh v desce zatlačí "roznášecí plechy" pod označením UHP S. Potrubí se zatlačí do plechů a tam kde plech není, přímo do desky. Vzdálenost ukládání je 12,5 cm o průměru potrubí Ø16. Na desku s potrubím se kladou další suché vrstvy podlahové konstrukce.

 
Vážený zákazník,
objednávky přijaté po 20.12.2018 budou expedovány po 6.1.2019. Přejeme příjemné prožití vánočních svátků.
Vážený zákazník,
z technických důvodů bude vyřizování objednávek dne 14.9.2020 pozastaveno. Omlouváme se za komplikace.
isoTermostaty pro čerpadlá
Termostaty pro čerpadlá
isoDoporučený termostat
Vaillant multiMATIC 700
isoDoporučený termostat
Emos EMP911
routerDoporučené kouřovody
Doporučené kouřovody
swap_callsDoporučené potrubí
Pex-AL-Pex 16x2
call_splitDoporučené rozdělovače
Doporučené rozdělovače
merge_typeDoporučené spojky
Doporučené spojky
border_outerDoporučené desky
Doporučené systémové desky
battery_charging_fullDoporučené záložní zdroje
Doporučené záložní zdroje
format_color_fillDoporučená směs
Doporučená nemrznoucí směs
powerDoporučené spirály
Doporučené vytápěcí tyče
ondemand_videoVideo montáže HEP2O
Video montáže
buildPomůcky na montáž
Pomůcky na montáž
flip_to_frontDoporučené skříňky
Doporučené skříňky

AVEA.CZ | Internetový velkoobchod