Buderus Logamax plus GB 152 - 16T 120

Buderus Logamax plus GB 152 - 16T 120

Buderus Kompakt 120 - Buderus Logamax plus GB152 - 16T 120 s vestavěným 120l zásobníkem

 

Sériové vybavení:

 • expanzní nádoba 18 l
 • propouštěcí ventil
 • 3-cestný ventil
 • integrovaná koncentrická připojovací příruba spalinového potrubí D 80/125 mm
 • zabudovaný solární modul SM10 - verze GB152T 170SR
 • solární expanzní nádoba 18 l - verze GB152T 170SR
 • zásobníky jsou ošetřeny termoglazurou DUOCLEAN MKT
 • nový systém regulace EMS
 • elektronické zapalování
 • hořákový automat UBA 3.0
 • regulace množství vzduchu (regulace otáček ventilátoru)
 
 
Kontakt pro AVEA.CZ: 724 126 943, 724 126 532
 
 
Naše cena bez DPH:
54 175,00 Kč
Naše cena s DPH:
65 552 Kč

ks
Cenníková cena s DPH:
95 167 Kč
Ušetříte:
29 615 Kč
Sleva obchodu AVEA.CZ:
31%
Výrobce:
BUDERUS
Dostupnost:
1 týden
Katalogové číslo:
7 747 380 698Popis zboží

Výhodou tohoto kotle je jeho kompaktnost, úspora prostoru a samozřejmě i pohledný dizajn. Kotel dosahuje normovanou účinnost až 108 %, s modulací výkonu mezi 25 až 100 %, u 16 kW verze 38 až 100%.

Vhodný je jak do menších, tak i do velkých rodinných domů, do řadové zástavby a do budov s nižšími nároky na teplo. Instalace je možná v obytných prostorech, sklepních prostorech nebo v samostatných kotelnách. Kotel je v nabídce ve čtyřech modelových typech - 16 kW se 120 litrovým zásobníkem, 24 kW s 83 a 150 litrovým a 24 kW se 170 litrovým solárním zásobníkem. Verze se solárním zásobníkem má už zabudované kompletní příslušenství na připojení jednoho nebo dvou solárních kolektorů. Kotel vylučuje nízké emisní hodnoty: CO < 22mg/kWh, NOx< 30mg/kWh, CO2 < 8,8 %, splňuje tak přísné požadavky ochrany ŽP.

Logamax plus GB152 se vyznačuje maximálním využitím spalovaného plynu a poskytuje uživatelům vysoký komfort topení a přípravy teplé užitkové vody. Spolehlivost a efektivní využití nejen tohoto kotle, ale všech výrobků Buderus, zaručuje vysoká kvalita, robustnost a snadná údržba.

 

Vynikající řešení v kompaktní formě

Stacionární kotel Logamax plus GB152 T s výkonem až do 24 kW je ideálny vytápěcí kotel pro domy s jednou i více rodinami. Je výkonný, hospodárný a zaručuje tak větší úspory na vytápění - nejnovější kondenzační technika využívá na maximum spalovaný plyn. Díky rozsahu modulace už od 25% se snižuje počet startů hořáku a docílí se tak úspornější chod. Má už zabudovaný zásobník TUV, dále je ve výbavě i vlastní booster pro přechodně zvýšený výkon teplé vody. Tím je zaručen vysoký komfort a pohodlí při koupání.
 
Buderus nabízí množství různých typů
kotlů s různými zásobníky. Tak si můžete být jistí, že dostanete optimální zásobník.
Inovativní řešení - vytápění za pomoci solární energie. Přejete si mimořádně progresivní zařízení? Solární jednotka obsahuje vše, co budete nyní nebo později potřebovat na topení pomocí solární energie. Na požádání je proto  možné připojit vhodné solární kolektory od společnosti Buderus.
Sortiment Buderus nabízí vše - od vytápěcího kotle až po solární kolektor, od zásobníku TUV až po topné těleso, od regulace až po všeobecné detailní příslušenství. Inteligentní, nejnovější regulační systémy se nyní zakládají na jednoduché koncepci obsluhy a přispívají tak k efektivnímu vytápění. Velkou předností je vzájemné sladění jednotlivých výrobků za účelem jejich optimálního využití, ale také jednodušší instalace. Pro výrobu všech produktů společnost Buderus používá kvalitní materiály, které zpracovává nejmodernějšími výrobními postupy. 
 
Komfortní, flexibilní a výkonný
Buderus nabízí systémová řešení na ohřev pitné vody šitá na míru. Systémy jsou dokonale sladěny jak s potřebami uživatelů tak i s kompaktním plynovým kondenzačním vytápěcím kotlem Buderus podle výběru. Výhodou takové kombinace je úspora prostoru a lze ji kdekoliv funkčně nainstalovat jako ucelenou vytápěcí jednotku - centrálu. K dispozici jsou robustní zásobníky se spirálovitým výměníkem (pro zásobování vodou nízkoenergetický dům nebo dům se dvěma rodinami). Na výběr jsou dva principy konstrukce. Osvědčená technika spirálovitých výměníků se dá použít bez problémů při jakékoliv kvalitě vody. Překážkou není ani vyšší stupeň tvrdosti, protože nehrozí znehodnocení zásobníku vodním kamenem. Jedná se o mimořádně energeticky úspornou techniku a na přípravu TUV stačí pouze jedno čerpadlo. Pro Logamax plus GB152 T jsou k dispozici velikosti s objemem 120 a 150 litrů.
 
Další možností jsou kompaktní zásobníky s vrstvovým plněním. Technika vrstvového plnění spočívá v tom, že voda je ohřívána deskovým výměníkem tepla a je shora vrstvená do zásobníku. To znamená, že uživatel má k dispozici vždy teplou vodu, i když byl zásobník s vrstvovým plněním předtím vyprázdněný (např. po napuštění vany). Tím je zabezpečen i při malém objemu zásobníku dostatek teplé vody. Pro Logamax plus GB152 T je nyní v nabídce kompaktní varianta s tímto způsobem konstrukce s objemem zásobníku 83 litrů – díky malým rozměrům je možné vhodně umístit toto zařízení i v úzkých prostorech. Vyšší komfort poskytuje booster pro TUV.
 
Kompaktní vytápěcí centrály
Buderus typu Logamax plus GB152 T nabízí pro ještě vyšší komfort v provozu TUV zvýšený výkonový potenciál. Pro přípravu TUV je k dispozici výkon až 28 kW. Zásobníky se spirálovitým výměníkem tak mají rychlejší dobu dobíjení a u zásobníků s vrstvovým plněním se zvyšuje množství odběru.
 
Termoglazura DUOCLEAN MKT 
od společnosti Buderus - spolehlivá hygiena vody. Je jedno, který typ zásobníku si vyberete. Všechny části, které přichází do kontaktu s vodou, jsou pokryty termoglazurou DUOCLEAN MKT. Tím je zaručena kvalita, nezávadnost pitné vody a protikorozní ochrana.
 
Kondenzační technika kotle Logamax plus GB152 T
je vysoce efektivní, s kotlem Logamax plus GB152 T lze dosáhnout bez problémů normalizovaný stupeň využití až 108%. Důvodem je to, že při spalování plynu v kondenzačním vytápěcím kotli vzniká mimo jiné i vodní pára. Ta se ochladí a zkondenzuje. Zároveň u toho vzniká dodatečné teplo – tzv. kondenzační teplo. U tradičních vytápěcích technik zůstáva tato dodatečná energie nevyužitá, a tak teplo uniká „ven komínem“. Úplně jinak je to v případě kompaktního plynového kondenzačního kotle Logamax plus GB152 T. Ten dokáže tuto energii z vodní páry využít. S ním můžete topit efektivně a zároveň přispíváte k ochraně životního prostředí.
 

 

DiskuzeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Příbuzné zboží

Vážený zákazník,
objednávky přijaté po 20.12.2018 budou expedovány po 6.1.2019. Přejeme příjemné prožití vánočních svátků.
Vážený zákazník,
z technických důvodů bude vyřizování objednávek dne 30.8.2019 pozastaveno. Omlouváme se za komplikace.
chat 724 126 943 info@avea.cz Máte dotaz?
Napište nám zprávu clear
Zpráva byla odeslána. ZAVŘÍT
Zboží souvisící s kotly
Zboží souvisící s topením
Zobrazit diskuze zákazníků
Zobrazit kompletní sortiment
isoTermostaty pro čerpadlá
Termostaty pro čerpadlá
isoDoporučený termostat
Vaillant multiMATIC 700
isoDoporučený termostat
Emos EMP911
routerDoporučené kouřovody
Doporučené kouřovody
swap_callsDoporučené potrubí
Pex-AL-Pex 16x2
call_splitDoporučené rozdělovače
Doporučené rozdělovače
merge_typeDoporučené spojky
Doporučené spojky
border_outerDoporučené desky
Doporučené systémové desky
battery_charging_fullDoporučené záložní zdroje
Doporučené záložní zdroje
format_color_fillDoporučená směs
Doporučená nemrznoucí směs
powerDoporučené spirály
Doporučené vytápěcí tyče
ondemand_videoVideo montáže HEP2O
Video montáže
buildPomůcky na montáž
Pomůcky na montáž
flip_to_frontDoporučené skříňky
Doporučené skříňky

AVEA.CZ | Internetový velkoobchod