Internetový velkoobchod

Bezpečnostní skupina - k zásobníkům TV, 3/4" MF IVAR.G 501

Kód: 507050
932 Kč –6 %
22700 bezpecnostna skupina k zasobnikom tv 3 4 mf
932 Kč –6 % 873 Kč / ks
Skladom (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Security Group - k TV zásobníkům, IVAR.G 501,Velikost: 3/4" MF, Balení: 1 ks
  • PN 7, T = +120 °C
  • vnější-vnitřní MF
  • skupina obsahuje: bezpečnostní ventil, kulový ventil a zpětný ventil
  • materiál poniklovaná mosaz CW617N

Poznámka:
Pro pokrytí rostoucího objemu vody vznikajícího v zásobníkovém ohřívači při ohřevu TV doporučujeme nainstalovat na přívodní potrubí malou expanzní nádobu.
Zvýšený objem vody namáhá vnitřní povrchy zásobní nádrže a může vést ke vzniku mikrotrhlin, zvýšenému riziku koroze a následnému snížení životnosti. Tento zvýšený tlak se může projevit také jako odkapávání z pojistného ventilu bezpečnostní skupiny IVAR.G 501, což za těchto podmínek není důvodem k reklamaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: kulové kohouty, filtry, klapky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.341 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti 

Společnost IVAR CS spol. s r.o. byla založena v roce 1992 jako obchodní společnost s celkem 5 zaměstnanci a areálem o rozloze 3 500 m2. Za posledních 25 let se tato malá obchodní společnost rozrostla v moderní dynamickou firmu, která má zásadní vliv na prodej instalační techniky v České a Slovenské republice. Zastupuje řadu evropských společností působících v oborech voda, topení, plyn, filtrace a úprava vody, čerpací technika, solární systémy, tepelná čerpadla, akumulační nádrže, fan-coily, klimatizace a rekuperace.

Společnost zaměstnává více než 80 zaměstnanců a jejich počet se každoročně zvyšuje s rostoucím obratem a rozšiřujícím se sortimentem výrobků. Skladový areál o celkové rozloze 26 000 m2 se sídlem společnosti se nachází v Podhořanech u Kralup nad Vltavou. Temperované skladové haly o celkové ploše 4 200 m2 zaručují nadstandardní skladové zásoby a okamžitou dostupnost výrobků.

Priority 

Naším hlavním cílem je spokojenost zákazníků, které se snažíme dosáhnout profesionálním přístupem, ať už v oblasti technického poradenství nebo servisu.

Samozřejmostí je vysoká kvalita námi dodávaných výrobků. Dbáme na to, aby splňovaly i ty nejnáročnější požadavky mezinárodní normy ISO 9001, evropských norem a zákona č. 22/97 Sb. o technických požadavcích na výrobky.

Společnost IVAR CS spol. s r.o. je členem systému EKO-KOM pod klientským číslem: EK-F06020667.

Společnost IVAR CS spol. s r.o. zajišťuje ekologickou likvidaci elektrozařízení ve spolupráci s kolektivním systémem ASEKOL a je sběrným místem zpětného odběru elektrozařízení na adrese sídla společnosti.

IVAR CS : komponenty pro vodu, vytápění a plyn

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.