Internetový velkoobchod

Alveus Tina

Kód: NC-30144
1 992 Kč –31 %
65585 tina
1 992 Kč –31 % 1 382 Kč / ks
Skladom ZA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Baterie Alveus Tina

Materiál: chrom

Výška baterie: 328 mm

Strašní sprcha: ne

Montáž: deska / umyvadlo

Hmotnost: 1,50 kg

Barevné provedení: lesklý chrom

Balení obsahuje: ohebnou trubku

Specifikace:

 • otočná
 • tlaková
 • směšovací

  • Barva baterie v obchodě nemusí plně odpovídat skutečnosti.
   Jedná se o ilustrační fotografie.

  Doplňkové parametry

  Kategorie: Alveus batérie
  Záruka: 2 roky

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole:

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole:

  O společnosti


  Kovinoplastika Lož d.o.o. je mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí, jeden z největších a nejúspěšnějších evropských dodavatelů kuchyňských dřezů a souvisejícího vybavení. 

  Svou záviděníhodnou pozici na trhu s kuchyňským vybavením si vydobyla nekompromisním prosazováním nejvyšších standardů kvality a moderních designových trendů, jakož i flexibilním a spolehlivým přístupem ke svým obchodním partnerům. 

  Kromě výroby a marketingu značky ALVEUS se společnost úspěšně potýká s výrobními programy dalších vlastních značek, mezi nimiž vyniká značka ARX pro stavební kování a TOOLSHOP pro výrobu nářadí. Společnost Kovinoplastika Lož má také dlouholetou tradici spolupráce s nejvýznamnějšími evropskými společnostmi v oblasti výroby komponentů.

   

  Značka ALVEUS


  Značka ALVEUS s více než padesátiletou tradicí se stala na širším evropském trhu zcela rozpoznatelnou, a to jak pro svou kvalitu, tak pro svůj moderní design, který sleduje světové trendy. 

  Kromě dřezů a kuchyňského vybavení nabízíme také široký sortiment kuchyňského vybavení a gastronomického náčiní, které lze použít v gastronomických, hotelových a společenských kuchyních.

  Dřezy značky Alveus jsou dostupné na většině nejdůležitějších evropských trhů, z nichž Kovinoplastika Lož je efektivně spravuje prostřednictvím vlastních dceřiných společností a ostatní prostřednictvím dlouhodobých úspěšných partnerství s místními společnostmi.

   

  Alveus - soužití s přírodou a péče o životní prostředí

  Ve společnosti Alveus jsme obklopeni krásnou přírodou. Abychom toto soužití umožnili, chováme se k našemu krásnému životnímu prostředí s maximální odpovědností, a to na všech úrovních: ve vývoji, v nakládání s odpady, v nízkoenergetické výrobě, vracíme do přírody vyčištěnou, čistou vodu, výrobky Alveus jsou vysoce kvalitní, s dlouhou životností a některé materiály (inox) jsou dokonce 100% rozložitelné.

   
   
  Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.