Internetový velkoobchod

Alveus Elegant 30 + Alveus Mura

Kód: NC-29235
5 376 Kč –27 %
64652 alveus elegant 30 alveus mura
5 376 Kč –27 % 3 948 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada obsahuje nerezový dřez AlveusElegant 30 + baterii Alveus Mura

Dřez Alveus Elegant 30

  • Rozměry: 810 x 510 mm
  • Vana: 340 x 400 x 190 mm
  • Spodní skříňka : 450 mm
  • Povrchová úprava : Satin (hladká nerezová ocel)
  • včetně dřezu s veškerým příslušenstvím : 3 1/2" sítkový ventil s přepadem, těsnění, sifon s kohoutkem pro myčku nebo pračku, úchyty.

Série Alveus Mura

  • rozměr : 150 x 198 mm
  • výsuvná sprcha
  • povrchová úprava : chrom

ALVEUS je jedním z nejlepších a nejúspěšnějších evropských dodavatelů kuchyňských dřezů a souvisejících produktů s 56letou tradicí. Jedná se o mezinárodní společnost, která si vydobyla vedoucí postavení na trhu s kuchyňským vybavením díky dodržování nejvyšších standardů kvality, sledování moderních designových trendů a pověsti flexibilního a spolehlivého obchodního partnera. Výrobky ALVEUS jsou určeny pro nejmodernější kuchyně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Alveus
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 12.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti


Kovinoplastika Lož d.o.o. je mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí, jeden z největších a nejúspěšnějších evropských dodavatelů kuchyňských dřezů a souvisejícího vybavení. 

Svou záviděníhodnou pozici na trhu s kuchyňským vybavením si vydobyla nekompromisním prosazováním nejvyšších standardů kvality a moderních designových trendů, jakož i flexibilním a spolehlivým přístupem ke svým obchodním partnerům. 

Kromě výroby a marketingu značky ALVEUS se společnost úspěšně potýká s výrobními programy dalších vlastních značek, mezi nimiž vyniká značka ARX pro stavební kování a TOOLSHOP pro výrobu nářadí. Společnost Kovinoplastika Lož má také dlouholetou tradici spolupráce s nejvýznamnějšími evropskými společnostmi v oblasti výroby komponentů.

 

Značka ALVEUS


Značka ALVEUS s více než padesátiletou tradicí se stala na širším evropském trhu zcela rozpoznatelnou, a to jak pro svou kvalitu, tak pro svůj moderní design, který sleduje světové trendy. 

Kromě dřezů a kuchyňského vybavení nabízíme také široký sortiment kuchyňského vybavení a gastronomického náčiní, které lze použít v gastronomických, hotelových a společenských kuchyních.

Dřezy značky Alveus jsou dostupné na většině nejdůležitějších evropských trhů, z nichž Kovinoplastika Lož je efektivně spravuje prostřednictvím vlastních dceřiných společností a ostatní prostřednictvím dlouhodobých úspěšných partnerství s místními společnostmi.

 

Alveus - soužití s přírodou a péče o životní prostředí

Ve společnosti Alveus jsme obklopeni krásnou přírodou. Abychom toto soužití umožnili, chováme se k našemu krásnému životnímu prostředí s maximální odpovědností, a to na všech úrovních: ve vývoji, v nakládání s odpady, v nízkoenergetické výrobě, vracíme do přírody vyčištěnou, čistou vodu, výrobky Alveus jsou vysoce kvalitní, s dlouhou životností a některé materiály (inox) jsou dokonce 100% rozložitelné.

 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.