Internetový velkoobchod

Adaptér EK pro potrubí PB o průměru 16 mm, HEPWORTH

Kód: RCS16
Akce
Značka: AVANSA
66 Kč –47 %
mall
66 Kč –47 % 35 Kč / ks
Skladom (2292 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Adaptér EK pro PB trubky o průměru 16 mm

 

Adaptér se používá k připojení trubek k rozdělovačům, zpětným armaturám, tvarovkám VK všech typů zakončených EK3/4" - EUROCONUS. Používají se pro připojení polybutylenových trubek UHP200/16, UHP500/16 s kyslíkovou bariérou pro podlahové vytápění nebo pro všechny plast-hliníkové trubky o průměru 16 mm, pexalpex 162. Použití pro vytápění radiátory, pitnou vodou nebo podlahovým topením. Vnitřní kroužek upíná a svírá trubku. Při demontáži jednoduše vyšroubujte spojku pomocí nástroje a vyjměte trubku.

 

Nejdůležitější fakta systému HEPWORTH, která by Vás měla zaujmout při svépomocné montáži
Plně rozebiratelný systém
To znamená, že systém můžete sestavit, později rozebrat a znovu sestavit. To má smysl, když si nejste zcela jisti instalací topení.
Montáž bez použití nářadí

Jednou z největších předností systému je instalace bez použití nástrojů. To znamená, že trubka se jednoduše vloží do spojky a vnitřní systém čelistí ji zajistí na místě. Při demontáži stačí spojku odšroubovat, čelisti vysunout z trubky, pak spojku opět složit, sešroubovat a je připravena k dalšímu použití.

Univerzální použití pro všechny typy vytápění
Všechny spojky, t-kusy, kolena a potrubí jsou vyrobeny z polybutylenu, což znamená, že je můžete použít, ať už instalujete radiátorové vytápění, podlahové vytápění nebo TUV. Všechny průměry jsou zpětně kompatibilní.
Trubky z polybutylenu
Polybutylen - nejstarší a dosud nejlépe osvědčený materiál pro vytápění a rozvod vody.
Potrubí s kyslíkovou bariérou
Všechna potrubí jsou vyrobena s kyslíkovou bariérou EVOH, která zabraňuje pronikání molekul kyslíku do samotného topného tělesa. Kyslík způsobuje korozi kotle a zhoršení stavu topného systému po několika letech. Kyslíková bariéra tomuto problému zabraňuje.
Polybutylen je jedním z nejhygieničtějších materiálů
Polybutylen má nejlepší hygienické vlastnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: pomůcky pro instalaci
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Zvuková izolace: Produkt nahrazen novým, https://www.atria.sk/zverne-srobenie-na-viacvrstvove-potrubie-alpex--16-x-2-alu-ek/
Zvuková izolácia: Produkt nahrazen novým, https://www.atria.sk/zverne-srobenie-na-viacvrstvove-potrubie-alpex--16-x-2-alu-ek/

Mosadzné rozdeľovače

Nerezový rozdeľovač pre podlahové kúrenie

Potrubie Pex-Al-Pex a skrutkové fitingy

skratkovacie spojky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.